Ostatnie granie w tym roku – trening w wtorek 29.11.2016?

Sprawa wygląda tak. Możemy zrobić trening we wtorek 29.11. (miejsce i godzina bez zmian, czyli Cytadela o 21:00). Warunek jest jeden: do poniedziałku do 20:00 musi się zgłosić osiem pewnych osób. Jeżeli chętnych na ten moment będzie mniej, to bezwzględnie odpuszczamy. Chyba warto się  zmobilizować, bo wtorkowy trening to ostatnia szansa na granie w tym roku. Grudzień będzie wolny. Do zajęć wrócimy w połowie stycznia. ... Czytaj dalej!

Budujemy listę kontaktów – prośba o dane

Chcemy uporządkować parę spraw organizacyjnych. Pierwszą z nich jest lista kontaktów. Zrobimy z tego bazę z dostępem zabezpieczonym hasłem. Takie coś na pewno się przyda. Przy okazji oganiemy też sprawę sprzętu, czyli kto co ma. Dlatego prośba do każdego z zawodników, żeby do Wiceprezesa Larsa na adres mailowy andrzejewski_j@wp.pl do końca listopada wysłać następujące dane. ... Czytaj dalej!

Poniedziałek – kręgle i mecz Kadry (Czarna Kula od 19:15)

W poniedziałek 14 listopada świętujemy koniec rundy w „Czarnej kuli”. Zbieramy się o 19:15 i łoimy w kręgle mniej więcej do meczu Kadry, czyli do 20:45. Po drodze wjeżdża grill. Po meczu możemy zrobić jeszcze dogrywkę w kręgle. Na nasz „event” zapraszamy wszystkich z – szeroko rozumianej – rodziny Odlewu. Kręgle to koszt 20zł, grill 25zł (tu jednak została już tylko jedna porcja). Można też przyjść na sam mecz Kadry (będzie wyświetlany na rzutniku), co nic nie kosztuje. Poza tym na miejscu w barku można nadto nabyć przeróżne napoje w atrakcyjnych cenach. ... Czytaj dalej!

Wyjazd do Golęczewa na zamknięcie rundy (mecz w SOBOTĘ o 14:00!)

Kończymy rundę meczem w Golęczewie. Gramy tam teraz w SOBOTĘ 12 listopada o 14:00. Okoliczności są mało sprzyjające: kiepska godzina, inny dzień (zazwyczaj gramy w niedziele), no i do tego środek długiego weekendu. Z drugiej strony warto się zmobilizować, bo kopiemy z ekipą w naszym zasięgu, która depcze nam po piętach (10 punktów, o jeden mniej niż my). Poza tym to ostatni nasz mecz w tym roku. ... Czytaj dalej!

Jesteśmy najsłabsi, chcemy być lepsi…