Podsumowanie rundy w knajpie?

Po ostatnim meczu w szatnie padło (słuszne) hasło pt. spotkanie na podsumowaniu rundy. Prezes Michau zaproponował wtorek 17.11. godz. 20:00, Pub u Boćka na Jeżycach (ul. Dąbrowskiego 33) – czyli ten sam, w którym oglądaliśmy wspólnie półfinał Ligi Mistrzów. O  20:45 wyświetlają tam towarzyski mecz Polska-Czechy.
W związku z tą propozycją do czwartku 12.11. do 12:00 proszę o deklaracje co do obecności na spotkaniu (plus, minus, znak zapytania). Przyjmujemy, że osiem osób to minimum, żeby zrobić rezerwację.
(Aha, jakby co, to zastrzegamy, że lokal może ulec zmianie – jak coś, to będziemy informować).
[lista_obecnych]

  ... Czytaj dalej!

Kończymy rundę. Niedziela w Luboniu.

Banana_B-klasaW niedzielę 8 listopada ostatni mecz w tym roku. Jedziemy do Lubonia, gdzie o 11:00 zmierzymy się z tamtejszym Pogromem. Rywal rok temu debiutował w B-klasie. W poprzednim sezonie ugraliśmy na nich cztery punkty (wyciągnięte 1:1 u siebie, potem wygrana 4:0 na wyjeździe). Tyle, że teraz Pogrom okrzepł i to my musimy gonić ich w tabeli. W tej rundzie zebrali już 6 punktów (wygrane 1:0 z Uchorowem u siebie i 5:4 z Sapowicami na wyjeździe), a my tylko cztery. ... Czytaj dalej!

Jesteśmy najsłabsi, chcemy być lepsi…