Przerwa w treningach

Zakończyliśmy sezon i teraz wstrzymujemy treningi tak do drugiej połowy lipca (będzie ogłoszenie, gdy wznowimy granie). Natomiast wszystkich zawodników oraz Legendy, jak i wszystkich tych, którzy zgłoszeni do ligi nie są, ale chodzą na treningi – zapraszamy w piątek 23 czerwo 18:00 do Kórnika na mecz z ekipą „Ukraińskiej Wiosny” dowodzoną przez dra Rycha. To świetna okazja by pokazać się na dużym boisku i zapoznać z ekipą. Po meczu grill. Informacja o wypadzie do Kórnika znajdzie się na stronie lada dzień. ... Czytaj dalej!

Matrot zajmuje pole position w walce o 11. lokatę (relacja Sławka)

Ligowe granie tym razem wypadło nam w Kąsinowie. Piękna pogoda, ładna murawa, czego chcieć więcej? Chyba wyłącznie frekwencji, gdyż zebrało się nas tylko czternastu. Biorąc pod uwagę tę rundę, wynik niezły, choć na ostatni wyjazd można się było bardziej zmobilizować. Pod względem doświadczenia źle też nie było – kilku b-klasowych wyjadaczy wspartych odlewową „młodzieżą” oraz absolutnym debiutantem Szymonem, który zagrał bardzo przyzwoity mecz na forstoperze. ... Czytaj dalej!

Kończymy sezon – przyjeżdża Golęczewo (mecz w niedzielę o 19:45)

W niedzielę 18 czerwca kończymy sezon. Na koniec długiego weekendu o 19:45 podejmujemy przy Cytadeli ekipę GKS Golęczewo. Na jesieni wygraliśmy u nich 3:2 (relację z tego meczu można poczytać tutaj http://www.odlew.poznan.pl/?p=5893). Obecnie na wiosnę my zostaliśmy w blokach, a Golęczewo punktuje raczej solidnie. Stąd w tabeli dzieli nas obecnie pięć lokat i dwanaście punktów. W każdym razie warto się zmobilizować i chociaż na koniec poprawić sobie humory. ... Czytaj dalej!

Jesteśmy najsłabsi, chcemy być lepsi…