Puchar Polski – niedziela 20 sierpnia, godz. 10:00 przy Cytadeli

Puchar Polski to najkrótsza droga do europejskich pucharów. Odlew zawsze próbuje w nim swoich szans. Jak dotąd zaporą nie do przejścia jest dla nas druga runda strefy poznańskiej. Raz (to już dawniejsze czasy) w drugiej rundzie mieliśmy nawet serię rzutów karnych i jedenstkę na zwycięstwo, ale ostatecznie odpadliśmy. Z kolei dwa lata temu w drugiej rundzie jeszcze na dwie minuty przed końcem prowadziliśmy z Kolegium Sędziów, końcówka meczu należała już do rywali (choć bramki były trochę kontrowersyjne). W tym roku tradycyjnie chcemy zajść jak najdalej. ... Czytaj dalej!

Do końca miesiąca nie biegamy

Po konsultacji z Trenerem stwierdziliśmy, że wstrzymujemy się  z bieganiem do końca sezonu urlopowego, czyli do końca sierpnia. Parę ostatnich prób pobiegania zakończyło się niepowodzeniem. Do końca miesiąca wysondujemy jaka jest wola w narodzie by raz w tygodniu (zwyczajowo czwartek albo piątek) pobiegać. Zatem do tematu wrócimy we wrześniu, a tymczasem biegania nie będzie. ... Czytaj dalej!

Sparing nr 3 – niedziela 13 sierpnia o 12:00 w Golęczewie

Przed nami ostatni weekend przed rozpoczęciem sezonu. Później gramy już Puchar Polski, a potem ligę. Z kolei w  najbliższą niedzielę jedzemy do Golęczewa, gdzie na fajnym trawiastym dywanie przedsezonowo zmierzymy się z miejscowym GKS. Rywal jest nam znany: graliśmy z nimi w zeszłym sezonie w B-klasie. (w Golęczewie wygraliśmy 3:2, na jesieni przy Cytadeli przegraliśmy 0:5, ale wynik został zweryfikowany jako walkower dla nas).
Golęczewo to solidna B-klasowa firma, do niedawna A-klasowiec. Po słabej jesieni na wiosnę pokazali pazur. W zbliżającym się sezonie typowałbym ich do walki o awans. ... Czytaj dalej!

Szukamy rywala na sparing na weekend 12-13 sierpnia

Uwaga! Uwaga! Nastąpiło małe tąpnięcie w naszym kalendarzu przygotowań do sezonu i obecnie SZUKAMY SPARINGPARTNERA na weekend 12-13 sierpnia. Zagramy z chęcią na wyjeździe, gdzieś w Poznaniu lub okolicach. Pokryjemy koszt sędziego. Zainteresowane zespoły prosimy o kontakt na Facebooku albo zostawienie kontaktu w komentarzu.
Tematem zarządza nasz Treneiro Maciej Matyjasik. ... Czytaj dalej!

Jesteśmy najsłabsi, chcemy być lepsi…