Wypad do Andory? Plany na weekend majowy 2018 – prośba o deklaracje

andoraKoncepcja wyjazdu do Andory w maju 2018 roku jest już w zasadzie gotowa! Przygotował ją Prezes Michau. Szczegóły są w pliku PDF poniżej. Deadline na deklaracje co do wyjazdu to poniedziałek 29 stycznia 2018 roku. Wtedy już w lutym będziemy wiedzieć, czy wyjazd dojdzie do skutku – i jeżeli tak, to zbieramy zaliczki na blokadę autokaru i hoteli. ... Czytaj dalej!

Biegamy we wtorek (5 grudnia, Cytadela, godzina 21:00)

W grudniu treningów nie ma, ale będziemy biegać. Nie w czwartki, a we WTORKI (w godzinie odpowiadającej treningom). Zatem teraz zbiórka jest WE WTOREK o 21:00 na Cytadeli przy głównych schodach (czyli od al. Niepodległości, pod haubicami). Polatamy pewno z godzinkę w tempie, jaki zostanie nadany przez naszych długodystansowców :) Kto się wybiera, ten proszony jest o wpisanie obecności. ... Czytaj dalej!

Trening nr 18(39)/2017 – wtorek 21 listopada

Runda się skończyła, ale we wtorek trenujemy normalnie. Pokopiemy zresztą do końca listopada (potem zrobimy sobie przerwę do połowy stycznia). Zatem teraz we wtorek 21:00 normalnie gramy – jak zwykle przy Cytadeli na połowie boiska. Piłki i znaczniki mam ja. Proszę o wpisy co do obecności.
Przypominam o środowym wyjściu do pubu (wpis w tym temacie jest przyklejony na górę strony). ... Czytaj dalej!

Jesteśmy najsłabsi, chcemy być lepsi…