Trening w czwartek

Trenujemy w czwartek o 21:30 na Cytadeli pod czujnym okiem trenera Matyjasa. Frekwencja budzi zdziwienie. Idealny plac, spoko pogoda, termin chyba też niezły, a od dłuższego czasu trenuje tak 10-12 osób… Przypominam, że do ligi mamy zgłoszonych 36 panów. Kontuzje ma najwyżej kilku, podobnie też tylko niektórzy zgłaszali kolizję z pracą czy innymi obowiązkami.  Co się dzieje z pozostałą piętnastką – nie bardzo wiadomo. ... Czytaj dalej!

SOBOTA w Sapowicach

odlew-sapowiceW sobotę na wymagającym terenie w Sapowicach (specyfikę placu dobrze oddaje fota obok) zmierzymy się z tamtejszym Okoniem. Sapowice to klimatyczne miejsce. Były prezes Wesoł ma tam działkę (nigdy nie byłem, ale Grupski mi kiedyś opowiadał). Na sapowickim obiekcie graliśmy dotąd dwa razy i oba mecze zakończyły się remisami. Dziesięć lat temu cisnęliśmy przez całe spotkanie, ale nagle dostaliśmy karnego z dupy i dopiero w końcówce udało się wyrównać po strzale Kabanosa. Relację z tego boju można poczytać tutaj: http://www.odlew.poznan.pl/?p=2281. Następnie do Sapowic zawitaliśmy dopiero w 2012 roku na mecz I rundy Pucharu Polski. Po 90 minutach było bez bramek. Odpadliśmy po karnych (relacja do poczytania tutaj: http://www.odlew.poznan.pl/?p=3564). ... Czytaj dalej!

Rozkład jazdy na maj i czerwiec (Ukraińska Wiosna!)

W maju dr Ryszard tradycyjnie wyzywa Odlew na pojedynek z Kozakami z Ukraińskiej Wiosny. O tym meczu będzie jeszcze osobny wpis, ale już teraz proszę o zarezerwowanie sobie następującego terminu: sobota 23 maja 13:30 boisko w Kicinie. W barwach Odlewu wystąpić mogą wszystkie osoby zaliczające się do szeroko rozumianej rodziny Odlewu. Czyli grać mogą nie tylko obecni grajkowie, ale także byłe i przyszłe gwiazdy. Po meczu mamy zaproszenie na konkretnego grilla w lokalu na Dziewiczej Górze. ... Czytaj dalej!

Środa w pubie

W środę 13 maja oglądamy Ligę Mistrzów w pubie „U Boćka” (ul. Dąbrowskiego 33, naprzeciwko kina „Rialto”). Mecz Real-Juventus zaczyna się o 20:45, ale trenerio Matyjas sugerował zbiórkę dobre pół godziny wcześniej. Ogólnie w lokalu ze spokojem pojawić się można od 20:00. Mamy zarezerwowaną kameralną salę na te dziesięć-piętnaście osób. ... Czytaj dalej!

Jesteśmy najsłabsi, chcemy być lepsi…