Trening (Smochowice) – wtorek 17.11.

Zajęcia na Smochowicach mamy zaplanowane do końca listopada, więc to przedostatnie granie w tym roku. Kopiemy o stałej porze, czyli we wtorek od 20.

Proszę o wpisy co do obecności do wtorku do 15:00. Obowiązuje reżim sanitarny. Osoby niepłacące składek obowiązuje zrzuta po 8zł.

Jeżeli ktoś jest niezmotoryzowany i miałby problem z dotarciem, to niech da znać z komentarzu. Powinni znaleźć się chętni do podwózki ze stacji Lotosu na Żeromskiego/Dąbrowskiego ok. 19:30.

Link do trasy na Google’u – KLIK!

boisko smochowice - 1

OBECNI (3): 1. Saviola, 2. lars, 3. Smoła

NIEPEWNI (0):

NIEOBECNI (19): 1. Łukasz W., 2. Adam Machelski, 3. Bartek bliźniak, 4. qli, 5. Zielony, 6. Mikołaj (Bliźniak), 7. Cezary, 8. Szymon, 9. Slawek, 10. Szafir, 11. Pawel R, 12. Rafix, 13. Marcin (Cinek), 14. Robert, 15. Mateusz Stańko, 16. grupski, 17. Mateusz, 18. Bogdan, 19. Saif

UWAGA! Lista obecności aktualizuje się automatycznie na podstawie wpisów z komentarzy. Każdy komentarz dotyczący (nie)obecności musi zaczynać się znakiem '+' - jeżeli dana osoba będzie obecna, '-' - jeżeli nie lub '?' jeżeli nie jest pewna. W przypadku wpisywania się za kogoś (np. 'przyjdę z kumplem') należy dokonać dwóch wpisów, jako autora drugiego z nich wpisując np. 'kolega Wojtka'

27 myśli nt. „Trening (Smochowice) – wtorek 17.11.”

 1. Ja ogólnie będę. Plac jest opłacony i do naszej dyspozycji. Nawet w parę osób można zrobić jakieś ćwiczenia z piłkami itp.

 2. Ogólnie dobrze się bawiliśmy. Mieliśmy kilkanaście piłek na trzy osoby, no i całe boisko dla siebie. Do tego pogoda super. Mnie tam się podobało 🙂 Za tydzień ostatnie Smochowice w tym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Question  Razz Sad  Evil Exclaim Smile Redface Biggrin Surprised Eek  Confused  Cool LOL  Mad  Twisted Rolleyes  Wink Idea Arrow Neutral Cry  Mr. Green