Lockdown do 9 kwietnia – zawieszenie aktywności

Z uwagi na wprowadzone obostrzenia nasz klub wstrzymuje się aktywnością do 9 kwietnia.potworów-2

Wydaje nam się, że piłka nożna na świeżym powietrzu nie jest zagrożeniem dla zdrowia. Rządzący jednak znów wiedzą lepiej.

Nie będziemy w tym wszystkim wołać „nas zamknęli, a tych nie – to teraz, żeby było równo, ich też zamknijcie”. Nie chodzi przecież o to, żebyśmy zaraz wszyscy siedzieli przymusowo pozamykani w czterech ścianach.

Kibicujemy zatem ekipom, które wciąż mogą legalnie grać i trenować – zwłaszcza drużynom juniorskim, klubom od IV ligi wzwyż czy klubom I ligi futsalu. Trochę im też zazdrościmy.
W tym wszystkim pozostaje mieć nadzieję, że trzecia fala wkrótce minie i po tym trudnym okresie wrócimy do możliwie normalnego funkcjonowania. Normalnego, a więc już bez restrykcji rzucanych „na ślepo”, ale z decyzjami władz opartymi o zdrowy rozsądek oraz realną ocenę tego, co w covidowej rzeczywistości jest, a co nie jest groźne dla zdrowia.

Jedna myśl nt. „Lockdown do 9 kwietnia – zawieszenie aktywności”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Question  Razz Sad  Evil Exclaim Smile Redface Biggrin Surprised Eek  Confused  Cool LOL  Mad  Twisted Rolleyes  Wink Idea Arrow Neutral Cry  Mr. Green