Berni w kronikach Odlewu

Słynny radiowiec i żartowniś kabaretowy Berni wszedł do annałów KS Odlew. To ten niepozornie wyglądający pomocnik zdobył pierwszego gola dla naszego klubu w sezonie 2004/05

Niestety, mimo tej bramki znów nie zdobyliśmy punktów. Przegraliśmy z Jurandem Bolechówko 1:4, choć do przerwy rywale prowadzili tylko 2:1. Słowa mobilizacji trenera Szynszyla i trzy zmiany w składzie nie dały jednak kolejnych goli. Warto podkreślić coś innego – na meczu zjawiło się aż dwudziestu jeden chłopa, więc nie tylko niektórzy nie znaleźli się w szerokim składzie, ale dwóch nawet zabrakło w protokole meczowym!!! Wszyscy, którzy się zjawili zostaną jednak zapisani w notesiku trenera z plusikami przy swoich nazwiskach.
Tym razem zagraliśmy na BirdArenie – boisku znacznie gorszym niż to, na którym rozegraliśmy dwa poprzednie spotkania. Murawa – niezbyt równa i niezbyt wielka – była jednak naszym atutem. Rywale objęli prowadzenie w 6. min – po kapitalnym strzale półprzewrotką z 14 m. W 30. min wygrywali już 2:0 – dośrodkowanie na długi słupek nieco zaskoczyło naszego kaściarza Picia i piłka znalazła się w siatce. Cztery minuty później ładnym strzałem zza szesnastki popisał się jednak Berni i bramkarz gości został zaskoczony rykoszetem – piłka otarła się jeszcze o nogę (lub głowę – jak mówi Berni) obrońcy Juranda. W drugiej połowie Bolechówko trafiło jeszcze dwukrotnie i wygrało 4:1.

Odlew – Jurand Bolechówko 1:4 (1:2)

Bramki: 0:1 (6. min), 0:2 (30. min), 1:2 Berni (34. min), 1:3 (58. min), 1:4 (73. min)

Skład Odlewu: Piciu B. – Maciej Matyjasik, Pele, Alex, Łukasz Minta – Arek, Heavik (46. Dudzik), Berni (39. Andrzej), Jacek Maj (36. Ogór) – Grupski, Młody (62. Młody Piotras)
Na meczu byli też Larsson, Błażej, Michał, Damian, Wita, Rosół.

faule: Heavik 2, Andrzej, Młody, Maciej Matyjasik
faulowani: Berni 2, Maciej Matyjasik 2, Jacek Maj, Pele, Młody, Arek, Młody Piotras, Ogór, Alex
spalone: Młody

PS. W szatni zostały klucze na opasce Lecha (ponoć Młodego Piotrasa) i plecak (z tego co pamiętam, to Rosołowy). Do odbioru w dziale sportowym.

6 myśli nt. „Berni w kronikach Odlewu”

1. Tak to są moje klucze!Dzięki temu kto je wziął, bo ja sam ich zabrać zapomniałem!Jutro postaram się je odebrać!Jeszcze raz wielki dzięki!

2. mam zdjęcia z meczu [11 fot – 1mb w rarze) – gdzie je przesłać?
    (przepraszam za powyższe dwa wpisy, ale coś się zepsuło)

3. wysłane.
    aha – warto dodać, że na meczu w gotowości był też Damian. wówczas liczba osób, które się zjawiły, wynosi 21. to prawie dwa składy!

4. Sami wyglądacie niepozornie A poza tym rykoszet trafił w głowę. W końcu wiem w co celowałem