Do przerwy 2:1, potem jeszcze pięć…

Do przerwy Odlew przegrywał z Błękitnymi Owińska 1:2. Gola dla nas strzelił w 44. minucie Andrzej Owczarzak. To już jego czwarte trafienie w tym sezonie. Ponadto rundę jesienną kończymy z dorobkiem 10 bramek! W drugiej połowie jednak rywal strzelił pięć bramek, my natomiast żadnej. 7:1 to wysoki wynik, ale jeżeli 3 punkty mają zostać w Owińskach, to nie boli.

Najładniejsza była ostatnia bramka, kiedy do Piciu poszedł wspomóc napastników, a kontra rywala okazała się zabójcza.
Na wyróżnienie zasługuje doping naszych czterech hoolsów, którzy nawiązali dialog z miejscowymi ultrasami.
Po meczu na piłkarzy jednej i drugiej drużyny czekał poczęstunek – kiełbachy!
Tak więc przyjaźń kwitnie!

Błekitni Owińska – Odlew Poznań 7:1 (2:1)

Bramki: 1:0 (25. min), 2:0 (44. min), 2:1 Andrzej (45.+1 min), 3:1 Heavik (samobój, 50. min), 4:1 (75. min), 5:1 (85. min), 6:1 (90. min), 7:1 (90.+1 min)

Skład Odlewu: Piciu B. – Błażej, Jacek Maj, Maciej Matyjasik, Heavik – Konrad, Wesoł (33. Dudzik), Młody Sitas, Guli – Młody Piciu, Andrzej

i szczegółowo (od nas):
strzały: Andrzej 4, Młody Piotras 1, Młody 1, Guli 1, Dudzik 1.
strzały celne: Andrzej 1, Dudzik 1.
faule: Maciej Matyjasik 2, Młody 2, Konrad 2,
Młody Piotras 1, Jacek Maj 1, Guli 1.
faulowani: Piciu B. 1, Młody Piotr 1, Konrad 1, Guli 1.
spalone: Młody Piotras 2.

17 myśli nt. „Do przerwy 2:1, potem jeszcze pięć…”

1. Oj po wyniku widzę Odlewowcy, że niewiele brakuje już do czołówki…
    Powodzenia w drugiej połowie!
    Grupa trzymaj się zdrowo!
    Mic

2. Bylo swietnie Kto nie byl niech zaluje! Jest nas trzech: Blekitni, Odlew, Lech!!!! Pozdrowienia dla kiboli z Owinsk

3. Nic się nie stało!! Hej Odlew nic się nie stało!!!
    Mecz był wyśmienity!! Kiełbachy pyszne!!
    Ultras Odlewu pozdrawia ultrasów Błękitnych

ps. Na następny mecz przyjdziemy już w rozszerzonym składzie!!

4. Brawa dla ultrasów, Brawa dla Odlewu no i Brawa dla Błękitnych? to jak teraz my musimy się zrewanżować, proponuje po meczu grilla

Ale jestem zmęczony =)

5. Piszac relację z meczu nie zapomnijcie wspomnieć o kiejtrze hoolsie z Owińsk, który głodny zadymy wtargnął na boisko by zakłócić przebieg spotkania!!

6. Ale co to była za sprawa, że mama jednego z naszych ultrasów nie pozwoliła mu przyjść na mecz? Ja proponuję aby prezes wysłał stosowne pismo do rodziców tego kibica! Pozdro dla tych którzy przybyli nas dopingować w dzisiejszym meczu!

7. Ja gratuluje strzelenia bramki Andrzejowi oraz pare genialnych interwencji naszego bramkarza Picia Brawa w ogóle dla całej drużyny Odlewu!!! Publiczność też sie spisała

8. A szczególnie chciałbym pochwalić gardło kibica stojącego między ławkami rezerwowych, który gorąco dopingował wszystkie drużyny razem bo śpiewał tylko lalalalalala!!! nie wiem co on wcześniej wypił ale mysiało mu dać porządnego kopa bo śpiewał na cały głos. Jest nas Trzech!!! Błekitni, Odlew, Lech!!!!!!

9. brawa dla Andrzeja za bramkę brawa dla kibiców Błękitnych no i brawa dla całego Odlewu za walkę!!! Każdy kto z nami nie pojechał niech żałuje bo było po prostu genialnie no i dzięki za kiełbachy po meczu pozdrowienia dla hoosów Błękitnych no i dla pozostałych obecnych na stadionie przy ul. Poprzecznej specjalne pozdro dla kejtra do zobaczenia!!!

10. Pozdrowienia dla całej paki Odlewu od piłkarzy i ultrasów z Owińsk! Dzięki zaświetną atmosferę po i w trakcie meczu

11. Przed rozpoczęciem drugiej połowy bodajże Heavik powiedział „załatwimy ich w białych rękawiczkach”! Ale stało się odwrotnie co do jego zamierzeń!