Koniec sparingów, czas na ligę + jak grali rywale

Zakończył się już sezon przedligowy, czas na właściwe rozgrywki. Oto krótka charakterystyka naszych spotkań:

• zagraliśmy pięć spotkań, czyli tyle, ile przed runda wiosenną rozegrała np. Cracovia Kraków.
  • Zagraliśmy jeden mecz z drużyną z okręgówki (0:8 z Polonią Poznań), dwa mecze z ekipami z A-klasy (3:5 z GKS Gułtowy i 3:6 z Przemysławem Poznań) oraz dwa mecze z B-klasową drużyną Złoci Złotkowo (1:2 i 1:4).
  • Zwycięstw nie było, ale też tylko raz udalo nam się zebrać więcej niż jedenastu piłkarzy. Trzykrotnie musieliśmy nawet pożyczać piłkarzy od rywali
  • Łowcy goli w sparingach: Andrzej Owczarzak 5, Wojciech Bernard 1, Piotr Krygier 1, Jan Andrzejewski 1.
  • Lepiej graliśmy w pierwszych połowach, co można wytłumaczyć wąską kadra w sparingach (nie każdy lubi biegać po śniegu). Wyniki po I połowach: z Polonią 0:2, z Gułtowymi 2:2, z Przemysławem 1:2, ze Złotymi 0:0 i 1:3.

Lotnik Poznań

Jeżeli ktoś z innych ekip chce dopisać swoje wyniki, to zapraszamy.

10 myśli nt. „Koniec sparingów, czas na ligę + jak grali rywale”

1. No to jest poprostu skandal! Cały tydzień się nastawiałem na tamten sparing z Poznaniakiem, a tu nic! I to w dodatku zostaliśmy tak potraktowani! Czuję się jak …nieważne!

2. okej chlopaki. w nastepnej przerwie zagracie z nami. to mowilem ja. janas. trener pierwszej druzyny. moze wystwie tomka hajte.

3. fotosa musze dostarczyc…..moze jutro..a mzoe na treningu w czwartek……no i mysle ze to bezdie na tyle spraw papierkowych….Janas…rozruch to my juz mielismy wiec znajdz sobie innych sparing partnerow

4. Witam serdecznie Oto wyniki Błękitnych:
      Błękitni:KS Łopuchowo 3:5
      Błękitni:Stella Luboń 2:6
      Błękitni:Concordia Murowana Goślina 2:5
      Błekitni:Wełna Skoki 0:3
      Wszystkie mecze graliśmy na wyjazdach. Pozdrowienia

5. Witam! Muszę się bronić! Jeżeli chodzi o odwołany przeze mnie sparing: jeszcze w piątek nie było ludzi do gry. W sobotę udało nam się ściągnąć trzech zawodników, którzy tylko w tym jednym jedynym meczu nas wspomogli. Zagraliśmy w Suchym Lesie w jedenastu (bez zmian), drugi bramkarz grał w obronie, a dwóch innych zawodników widziałem tylko przez te 90 minut. Bardzo proszę sprawdzać informacje! Spotkamy się w lidze i na pewno zagramy fajny mecz! Życzę udanej wiosny i zapraszam na sparing przed rundą jesienną!

6. to te Suchary rzeczywiście są aż tak słabe, że Poznaniak je składem węgla i papy powózł? i to jeszcze na ich wąskim boisku, gdzie mieszkańcy Suchego Lasu przychodzą i kamienie na skalniaki do ogródka sobie wyberają? kurcze – komu ja gola strzeliłem…