Powiedzieli po meczu:
Maciej Henszel, trener Odlewu: Jestem bardzo zadowolony z wyniku i postawy zespołu, który walczył na maxa, prawie tak jak Chelsea. Brawa dla Jacka Maja za super mecz i dla Młodego Sitasa za kapitalną zmianę.

90+2. min Sędzia kończy mecz. Odlew – Złoci 0:0.

90+2. min Darek ratuje Odlew broniąc strzał rozpaczy piłkarza Złotych.

90+1. min Kolejna doskonała okazja Młodego, który znalazł się sytuacji sam na sam z bramkarzem. Przegrał jednak i ten pojedynek.

90. min Zmiana w Odlewie, Michał T. za Dudzika

87. min Zmiana w Odlewie, Larsson za Grupskiego.

86. min Odlew desperacko walczy o bramkę dającą zwycięstwo. Dudzik mając przed sobą tylko bramkarza, strzelił obok bramki.

83. min Znowu Młody Sitas atakuje, po nieudanej pułapce ofsajdowej Złotych znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, strzelił mocno, ale w podbrzusze golkipera. Ten kilkadziesiąt sekund zwijał się z bólu.

82. min Młody Sitas ładnie przedarł się przez obronę gości, strzelił z ostrego kąta, ale bramkarz zdołał odbić piłkę.

76. min Tym razem to Odlew w natarciu. Dwójkowa akcja Andrzeja O. z Młodym Sitasem nie zakończyła się jednak strzałem.

74. min Składna akcja trzech piłkarzy Złotych, ale nierówności boiska tym razem przyszły w sukurs Odlewowi.

63. min Zmiana w Odlewie, Heavik za Berniego.

63. min Pierwsza akcja Młodego Sitasa i od razu popłoch w szeregach obronnych gości. Młody minął zwodem dwóch rywali, trzeci wybił piłkę na róg. Uaktywnił sie kocioł na czwartej trybunie. Składa się on z czterech żywiołowo dopingujących osób.

59. min Zmiana w Odlewie – Młodego Picia zastępuje Młody Sitas.

54. min Kolejna niepewna interwencja bramkarza Złotych daje róg Odlewowi. Po wrzutce z rogu Andrzej O. strzela głową, piłkę blokują jednak rywale.

52. min Po rzucie rożnym zawodnik Złotych strzela głową, Darek pewnie łapie piłkę.

45. min Pierwszy tej wiosny rzut rożny dla Odlewu, po którym głową strzela Młody Piciu. Piłka mija bramkę, chwilę później sędzia kończy pierwszą połowę meczu. Odlew – Złoci 0:0.

40. min Brawa dla debiutującego w Odlewie bramkarza Darka! Po błędzie Pelego napastnik Złotych był w doskonałej sytuacji przed bramką Odlewu, strzelił, ale robinsonada Darka uchroniła Odlew przed stratą gola. Mecz nabiera rumieńców!

38. min Młody Piciu jest jednak niezawodny! Po błędzie bramkarza Złotych był w doskonałej sytuacji przed bramką rywali, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i sytuację wyjaśnił obrońca rywali.

36. min Po wrzutce z boku boiska głową strzela Pele, piłka mija bramkę. Powoli zaczyna odzywać się kocioł Oldewu, usytuowany na czwartej trybunie. Na razie kocioł jest dwuosobowy.

25. min Wstyd się przyznać, ale mecz jest słaby (nawet jak na B-klasę). Złoci mają lekką przewagę, ale za to na trybunach (?) zaczynają dominować gospodarze. Pojawiła się nowa flaga „Ultras na tak”.

16. min Wybicie piłki przez Pelego sprzed własnej bramki nieoczekiwanie staje się strzałem na bramkę rywala. Piłka przelatuje nad poprzeczką.

14. min Pierwsza dobra akcja Odlewu. Z prawej strony piłkę wrzucał Młody Piciu, strzelał Grupski, ale piłkę zdołali zablokować obrońcy Złotych.

8. min Pierwszy strzał Złotych w kierunku bramki Odlewu jest niecelny. Z ciuchami jest tak, że Odlew gra w swoich, Złoci w swoich, a sędzia sędziuje w pomarańczowym znaczniku.

Atmosfera przed meczem jest napięta, bowiem grający w czarnych strojach Odlew ma za przeciwników grających również w czarnych koszulkach Złotych. Na dodatek sędzia też przyjechał ubrany na czarno. Wiceprezes Rana toczy spory proceduralne. Trener Szynszyl ma do dyspozycji aż 17 piłkarzy! To rekord w historii Odlewu.
W składzie duża niespodzianka – etatowy do tej pory obrońca Maciej Matyjasik zagra na środku pomocy. Dudzik tym razem na lewej flance, zamiast kontuzjowanego Arka. – Będziemy grali ofensywnie – zapowiada szkoleniowiec Odlewu.

ODLEW: Darek – Dominik, Pele, Alex, Jacek Maj – Grupski (87. Larsson), Maciej M., Berni (63. Heavik), Dudzik (90. Michał T.) – Andrzej O., Młody Piciu (59. Młody Sitas).
rezerwa: Michał S., Heavik, Larsson, Michał T., Młody Sitas, Błażej.

Widzów: 30 (15 kibiców Złotych, a także wspierający Odlew wiceprezes Lecha Radosław Sołtys)

1. Nieobecny ciałem, obecny duchem. Trzymajcie się i życzę choć 1 gola, byleby był złoty!

2. ma być zwycięstwo odlew wierze w was 30 kibiców jest w tym prezes sołtys

3. mamy swą drużyne ktura zwie sie odlew poznań ale luja odlew poznań ale luja odlew poznań.życze wygranej z zespołem złoci złotkowo

4. Szkoda, że nie wygraliśmy, ale remis też dobry w końcu są wyżej w tabeli. Pozdrawiam!!!

5. Udane, upalne zawody. Dziękuję drużynie za kawał jaj, jakie pokazała. Gracz meczu – Jacek Maj. Bardzo dobre zawody Dominika. Udana zmiana Młodego Sitasa. No i świetnie Darek Turysta na bramce!!!! Odkrycie meczu!

P.S.
    Gdy wrócę z radia, po godz. 15 zrobię dokładną relację, bo było zabawnie

6. Nie było tej wymarzonej złotej bramki, ale punkt jest punktem. Remis ze Złotymi jest po prostu złoty!