Słabsi od Lasu

Przegraliśmy z Lasem Puszczykowo 0:3 (0:2). Wynik mniej więcej oddaje to, co działo się na boisku.

Spadkowicz z A-klasy okazał się dla nas zbyt wymagającym rywalem. Przede wszystkim nie istnieliśmy w ofensywie – zaledwie cztery oddane strzały są tego dowodem. Szkoda, że niedysponowany Kaban w ogóle wylazł na boisko, wejście Foresta sprawiło, że choć trochę wyżej zaatakowaliśmy przeciwnika. Trudno coś więcej napisać. Rywale dość szybko zdobyli pierwszą bramkę,  po dwóch kwadransach podwyższyli na 2:0. I tak naprawdę do samego końca bliżej było 3:0 dla nich niż 2:1.

Mecz powinien się zakończyć wynikiem 0:2, ale sędzia Swojak nie zauważył, że dawno minęła już 90. minuta. W 93. minucie rywale zdobyli trzecią bramkę, a dopiero kilkadziesiąt sekund później, po dość wyraźnej sugestii asystenta, że czas dawno temu upłynął, w swoim stylu zakończył to mizerne w naszym wykonaniu widowisko.

Niedziela, 27 września 2015, godz. 10 – Cytadela

Odlew Poznań – Las Puszczykowo 0:3 (0:2)

0-1 – 14. min – Michał Cytryński

0-2 – 31. min – Michał Cytryński

0-3 – 90.  min +3 – Dominik Skorczyk

Odlew: Szafir – Woytek (68. dr Ryszard), Marecki, Mariusz, Sławek – Grupski (46. Gigi), Wąsu, Michau, Qli (75. Pele), Seba – Kabanos (33. Forest).

Na zmiany: Piotrek, Czarek, Grucha. Kicaj miał być w kadrze, ale zapomniał zabrać karty z badaniami.

Support z ławki – bardzo szeroki, nie chcę wymieniać, by kogoś nie pominąć. Ale podziękowania za przyjście.

Sędziował: Tomasz Swojak (Czempiń) oraz Łukasz Jaskólski (Poznań), Norbert Szymkiewicz (Poznań).