Nadlatują Orły

Banana_B-klasaPrzed nami jedno z ważniejszych spotkań w tym sezonie. Porażka skaże nas pewno na walkę o miejsca 1-3 (od końca). Wygrana pozwoli za to doskoczyć do peletonu i powalczyć na koniec o solidny środek tabeli.
Przyjeżdża do nas ekipa Orłów Plewiska, z którą na jesieni zremisowaliśmy 3:3. Tamten mecz  zaczął się jak u Hitchcocka –  od naszego spektakularnego samobója. Potem emocje rosły.  Strzeliliśmy trzy bramki i do przerwy było 3:1 dla nas. Po zmianie stron rywal odrobił stratę.

Jak będzie teraz? Zobaczymy. Remis raczej nikogo nie urządza. My wejdziemy w mecz podbudowani remisem w Lipie i niezłą drugą połową w przegranym meczu z Niepruszewem. Do tego gdzieś z tyłu głowy zostaje myśl, że potrafimy wygrywać, skoro na inaugurację wiosny pokonaliśmy  6:1 Okonia Sapowice .

Jeżeli chodzi o mecze wiosenne, to drużyna  Orłów Plewiska jak dotychczas przegrała na inaugurację u siebie z Pogromem Luboń 1:4. W drugiej kolejce mieli pauzę, a w ostatniej kolejce pokonali u siebie Okonia Sapowice 5:2.

Szykuje się więc mecz z rywalem, który zdecydowanie jest w naszym zasięgu.

Deadline na wpisy to piątek 20:00. Przy większej ilości wpisów Trener w sobotę rano ogłosi meczową osiemnastkę.

Początek meczu w niedzielę 24 kwietnia 2016 roku o 10:00 przy Cytadeli. Zbiórka godzinę wcześniej na Cytadeli. O 9:10 zaczynamy wypisywać protokół.

Piłki ma Pat, znaczniki ma Rychu, papiery są u mnie.

* W meczu nie może zagrać Wąsu, który pauzuje za czwartą żółtą kartkę.

OBECNI (16): 1. qli, 2. mariusz, 3. grupski, 4. Guti, 5. pat, 6. lars, 7. gru, 8. Rychu, 9. Rafał, 10. Kicaj, 11. Cezary, 12. Piotras, 13. Woytek, 14. szafir, 15. Pelus, 16. Gigi

NIEPEWNI (1): 1. Michu Trocha

NIEOBECNI (9): 1. wąsu, 2. Forest, 3. Piotr_T, 4. michau, 5. Mateusz, 6. Seba, 7. Karol, 8. Blazej, 9. Marecki

UWAGA! Lista obecności aktualizuje się automatycznie na podstawie wpisów z komentarzy. Każdy komentarz dotyczący (nie)obecności musi zaczynać się znakiem '+' - jeżeli dana osoba będzie obecna, '-' - jeżeli nie lub '?' jeżeli nie jest pewna. W przypadku wpisywania się za kogoś (np. 'przyjdę z kumplem') należy dokonać dwóch wpisów, jako autora drugiego z nich wpisując np. 'kolega Wojtka'

36 myśli nt. „Nadlatują Orły”

1. + wg tabeli na 90minut.pl goście mają 13 pkt, czyli to faktycznie ostatni moment, żeby nawiązać kontakt. Nie chlać w sobotę, budziki ponastawiać, przypomnieć sobie po co wstajemy tak wcześnie w niedzielę i jazda 🙂

2. Plan rozgrzewki będzie rozpisany na kartce w szatni . Czas około -28-32 minuty
    1. kółeczko 2 .przebieżki 3 .ogólnorozwojowe4. gra na utrzymanie 5. podania 2*5 —