Wyjazd do Golęczewa na zamknięcie rundy (mecz w SOBOTĘ o 14:00!)

Kończymy rundę meczem w Golęczewie. Gramy tam teraz w SOBOTĘ 12 listopada o 14:00. Okoliczności są mało sprzyjające: kiepska godzina, inny dzień (zazwyczaj gramy w niedziele), no i do tego środek długiego weekendu. Z drugiej strony warto się zmobilizować, bo kopiemy z ekipą w naszym zasięgu, która depcze nam po piętach (10 punktów, o jeden mniej niż my). Poza tym to ostatni nasz mecz w tym roku.

Z uwagi na sobotni termin meczu proszę o wcześniejsze niż zwykle deklaracje – do piątku do 18:00.

*Za kartki pauzuje Woytek.

Piłki rozdamy komuś po treningu. Papiery mam ja.

Zbiórka w SOBOTĘ 12 listopada o 12:35 na Lotosie przy Żeromskiego/Dąbrowskiego. Wyjazd chwilę później. Dojazd powinien nam zająć ok. 20 minut. Golęczewo znajduje się kawałek za Suchym Lasem, ciut za Złotkowem skręca się w lewo, przejeżdża przez tory i jedzie prosto. Boisko w Golęczewie (fajny równy, trawiasty plac) znajduje się na końcu miejscowości, przy ulicy Dworcowej, zaraz za remizą.

Jeżeli ktoś jedzie bezpośrednio na miejsce, to proszę, żeby zaznaczyć to w komentarzu i być w Golęczewie nie później niż o 13:10.

goleczewo

OBECNI (15): 1. mariusz, 2. Wąsu, 3. Rafał, 4. Szafir, 5. lars, 6. michau, 7. Forest., 8. Sławek, 9. gru, 10. MichuTrocha, 11. Adrian, 12. qli, 13. grupski, 14. Krzychu, 15. Adam

NIEPEWNI (0):

NIEOBECNI (11): 1. Woytek, 2. Gigi, 3. Tomek, 4. Mateusz_S, 5. Rychu, 6. Blazej, 7. Mateusz, 8. Maciej S, 9. Cezary, 10. Seba S, 11. Pelus

UWAGA! Lista obecności aktualizuje się automatycznie na podstawie wpisów z komentarzy. Każdy komentarz dotyczący (nie)obecności musi zaczynać się znakiem '+' - jeżeli dana osoba będzie obecna, '-' - jeżeli nie lub '?' jeżeli nie jest pewna. W przypadku wpisywania się za kogoś (np. 'przyjdę z kumplem') należy dokonać dwóch wpisów, jako autora drugiego z nich wpisując np. 'kolega Wojtka'

64 myśli nt. „Wyjazd do Golęczewa na zamknięcie rundy (mecz w SOBOTĘ o 14:00!)”

1. – aa specjalnie poogarnialem sobie wszystko żeby być na niedzielę gotowy. Niestety nie dam rady w sobotę

2. + będę, ale tak na styk (10-15 minut przed meczem), więc prawdopodobnie zacznę na ławce, chyba że nie będzie składu

3. Generalnie przykro stwierdzić lecz widać,że sporo ludzi (ok 10 osób…) ma totalnie wy… na pozostałych kolegów w drużynie, nie potrafi nawet wpisać swej deklaracji.Smutne.

4. @Michau – ze spokojem. Ludzie mają jeszcze czas. Dziś jest czwartek, deadline wyznaczyłem na piątek na 18:00.

5. A to sorry przez naszą korespondencję myślałem,że jednak tradycyjnie 2 dni przed meczem czyli dziś opływał termin.

6. @Michau – bo to trochę rzeczywiście mój błąd. Trzeba było zrobić deadline na dzisiaj. A tak, to czekamy do jutra.

7. + tak na 95%, pozostałe 5 to cień niepewności jak qli jr zachowa sie w nocy i rano na badaniu krwi, ale wierze w chłopaka 😉

8. ja jadę z domu mam ok 230 km postaram się wyjechać wcześnie ale te 20 minut może być płynne hej

9. ze względów transportowych wyjątkowo nie będę na zbiórce a docieram bezpośrednio do Golęczewa

10. FB donosi się wygraliśmy 3:2 a zwycięski gol padł w 91 minucie. Ależ to musiał być mecz! Skrobać relację raz-dwa! Gratulacje, Panowie!

11. Dodam, że było widać walkę, szczególnie po ogarnięciu dość słabych pierwszych 20 min gdzie gospodarze grali wysokiem presingiem. Trochę się wtedy w obronie nabiegaliśmy a strata jednej bramki to najniższy wymiar kary. Kolejne minuty to już wprost proporcjonalnie nasza coraz lepsza gra coraz bardziej zagotowanych przeciwników a dramaturgia końcówki i tyle emocji że nawet treneiro miał ochotę wbiec i kończyć akcje 😉 . Kolejny mecz wyciągnięty w końcówce. Browarek od Shaphira smakuje po takim meczu wybornie – dzięki

12. 100 lat Szafir! Znowu co trzeba pociągnął no i browar zwieńczeniem dzieła. Plus karny niespodzianka od innego solenizanta 😉. Zasłużenie wywalczone zwycięstwo. A gdybyśmy tak byli skuteczniejsi, no i gdyby przestał obowiązywać przepis o spalonym, to wynik mógłby być dwucyfrowy wynik 😉 No wreszcie przyjemnie się gra piłką. ☺

13. Pany po takim meczu jak dzisiejszy czy np. ten z Lipy, w których wszyscy „wypruwali falki”, do naszych OJCÓW ZAŁOŻYCIELI 😉 cisną się na usta słowa : ZAJEBIŚCIE,ŻE WYKOMIBINOWALIŚCIE taki Odlew ! od razu dni smakują inaczej .
    To tyle w wysokich tonach 😉 a kto szybko 😉 skrobnie relację?
    I zapraszam na poniedziałkowe podsumowanie rundy gdzie poruszymy min. temat naszego przyszłorocznego uczczenia 15 lecia klubu, a jakże wyjazdem na sparing ! Ale tym raczej nie tak blisko jak San Marino, dalej 😉
    Więcej szczegółów w poniedziałek w Czarnej Kuli. Zapraszam!

14. Mega szacun za kolejny dobry mecz. Zdobycz punktowa w rundzie jesiennej rownież budzi szacunek . Po serii mega wpierdoli myślalem ze juz się nie ogarniecie a tu taka niespodzianka. Uruchamiam scouting na orliku na Batorego i postaram sie podesłać drugiego Adriana .

15. Do 6. miejsca raptem 3 pkt straty, jesli wiosna uda sie grac bardziej tak jak w drugiej połowie niż tak, jak w pierwszych 20 min. to wiosna moze byc sympatyczna. Dobrze licze ze 6 ostatnich meczów to 4 zwycięstwa i remis? Swoją droga bilans wyjazdowy lepszy niż domowy to pewnie rzadkość 😉 dzięki za dzisiaj- zacny liczbowo i jakościowo skład w takim terminie i super powalczone do ostatniej akcji na świetnym boisku, którego mozna szczerze zazdrościć.

16. Co do pierwszych 20 minut to zawsze gramy innym składem i trzeba ogarnąć no ale taki urok 😊