Niedziela 29.04. w Buku – jedziemy do Kozaków (mecz o 16:00)

Banana_B-klasaPo porażce z Manieczkami czekają nas dwa mecze z drużynami absolutnie w zasięgu. Na pierwszy ogień pójdą Same Kozaki Dobra, do których pojedziemy w niedzielę 29 kwietnia. Początek meczu o 16:00. Gramy w Buku na boisku Patrii – to chyba jedno z nielicznych boisk w okolicy, na których jeszcze nigdy nie graliśmy.

Z Kozakami na jesieni wygraliśmy 8:3 po szalonym meczu, w którym do przerwy… przegrywaliśmy 0:2. Druga połowa to zupełna odmiana. Był hat-trick Łukasza Kostańciaka, były dwie kasty Krzycha oraz dwa karne wywalczone przez Pelego. W sumie to biorąc pod uwagę naszą postawę w poprzedniej rundzie był to dla nas mecz przełomowy. Relację z tych zawodów można przeczytać tutaj.

Na wiosnę Kozaki nie zachwycają. Zaczęli od porażki z Orłami Plewiska u siebie. Do przerwy był remis, a mimo to ostatecznie skończyło się aż 1:6 dla Orłów. Dwa tygodnie temu w Buku z Kozakami zmierzył się Poznań FC. Wynik to 2:8 dla gości. W miniony weekend Kozaki pojechały do Sapowic, a tam przegrały z Okoniem 1:4.
Szykuje się zatem fajny wyjazd. Będzie okazja pograć na przyjemnej naturalnej murawie. Wypadałoby przywieźć z Buku trzy punkty – z takim celem tam jedziemy.

Zbiórka na Lotosie na Żeromskiego/Dąbrowskiego w niedzielę 29 kwietnia o 14:20, wyjazd najpóźniej o 14:30.
Dojazd powinien nam zająć około pół godziny. Boisko Patrii znajduje się przy ul. Sportowej, zaraz po lewej stronie jadąc od Poznania.
Mapa dojazdu poniżej.

Proszę przy tym, byśmy w miarę możliwości jechali na mecz wspólnie. Jeżeli ktoś już musi jechać bezpośrednio na miejsce, to proszę o zaznaczenie tego w komentarzu oraz obecność najpóźniej o 15:10.

Deadline na wpisy to piątek 20:00.
Bardzo proszę o trzymanie się tego terminu! Jeżeli ktoś do końca nie ma pewności czy da radę być, to przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by wcześniej wpisał „?”, a potem w kolejnym komentarzu (nawet już po terminie) sprecyzował jak ostatecznie sprawy się mają.

Miejsce zbiórki – Lotos Żeromskiego/Dąbrowskiego.
Miejsce_zbiórki-LOTOS-Dabrowskiego

Dojazd z miejsca zbiórki (Bukowską prosto)
Buk-dojazd1

Dojazd do Buku (ul. Sportowa) od strony Poznania
Buk-dojazd2

OBECNI (17): 1. Krzychu, 2. Woytek, 3. Łukasz W., 4. Patryk Rogacki, 5. Marcin, 6. Bizon, 7. Adrian, 8. Adrian W, 9. Rychu, 10. Smoła, 11. Mateusz Stańko, 12. Rafał, 13. lars, 14. Krzysztof P.(nowy), 15. Pelus, 16. gru, 17. grupski

NIEPEWNI (0):

NIEOBECNI (8): 1. qli, 2. Cezary, 3. Szymon, 4. Szafir, 5. Mateusz, 6. Łukasz K., 7. Adam, 8. Sławek

UWAGA! Lista obecności aktualizuje się automatycznie na podstawie wpisów z komentarzy. Każdy komentarz dotyczący (nie)obecności musi zaczynać się znakiem '+' - jeżeli dana osoba będzie obecna, '-' - jeżeli nie lub '?' jeżeli nie jest pewna. W przypadku wpisywania się za kogoś (np. 'przyjdę z kumplem') należy dokonać dwóch wpisów, jako autora drugiego z nich wpisując np. 'kolega Wojtka'

55 myśli nt. „Niedziela 29.04. w Buku – jedziemy do Kozaków (mecz o 16:00)”

1. ? wszystko wskazuje na to, że będę, ale stuprocentową pewność będę miał dopiero w piątek wieczór; stąd znak zapytania

2. ? Zależenie od pogody i frekwencji. Bo może się zdarzyć – w razie niedoborów, że będę musiał jechać od zachodu 70 km i zaraz po meczu te 70 zrobić z powrotem.

3. Nie wymyślaj, prezes Michau kiedyś 120 w jedna stronę zrobił czy coś w ten deseń, prawda prezesie? 🙂 ze o Woytku z Leszna nie wspomnę 🙂

4. Ileś lat temu ktoś tam z Chorwacji wracał na wariata by zdążyć na mecz, tylko nie pamiętam czy to od nas czy z Boli czy PFC 🙂

Ja tam nie wymyślam, ale i tak mam w niedzielę 200 do zrobienia. Chyba że będzie deszcz z gradem, to wtedy idealna pogoda na wyjazd do Buku 🙂

5. Mariusz na skuterku cisnący z Brodnicy na sparing (?) w Golęczewie (?) to jest historia nie do przebicia 😀

6. Si, Qli. Sparing w Golęczewie w pełnym słońcu był o 12, Mario chyba zdążył na drugą połowę, o 22.15 był już z powrotem w domu. A było nas wtedy na tym meczu 18 🙂

7. ? Jak formalności zostaną załatwione to wpiszę +, choć i tak czy siak pewnie się bujnę autem, żeby poczuć wyjazdowy klimat 😉

8. Szymon- a mówiłeś tylko o jednej nieobecności i to było tydzień temu 👿
    Co jest?

9. Przyzwyczailiśmy się do dywanów ze sztuczną trawą i w pierwszej połowie nie potrafiliśmy przestawić się na grę na twardym boisku z dziurami (0:1, mnóstwo błędów). W przerwie się ogarnęliśmy, a w drugiej odwróciliśmy wynik. Takie wygrane są fajne (niezależnie od poziomu meczu).

10. Dziękuję! Pierwsza cieszy najbardziej! Była walka, udało się podnieść po pierwszej połowie 💪