Kapitan Szymon zaprasza do zabawy w Fantasy Premier League

Odlewowa brać pyka w różne ciekawe gry sieciowe i mniej sieciowe. Dobre 11 lat temu zdarzało nam się zarwać nocki łupiąc na LANie w Football Managera. Były nawet z tego relacje na stronie: http://www.odlew.poznan.pl/?p=2807.
Obecnie więcej jest gier sieciowych/przeglądarkowych. Woytek, który pochodzi z Leszna, prowadzi managera żużlowego (https://www.smanager.pl – polecamy!).
Obecnie raczkuje sobie  liga Odlewu w „Ustaw Ligę” (kod ligi 195378573 – zapraszamy!). Ostatnio z kolei zaskoczył mnie Smoła mówiąc, że rozkręca się rywalizacja na hot-seatach w… Heroes of Might and Magic 3(!).

Teraz z inicjatywą wyszedł Szymon, który proponuje dołączenie do odlewowej ekipy w Fantasy Premier League. Kto tego nie zna, to wyjaśniamy, że wcielamy się w rolę selekcjonera i „kupujemy” meczową „15” (11 + 4 rezerwowych) z ligi angielskiej. Nasi wybrańcy zdobywają punkty w zależności od tego jak zaprezentują się w rzeczywistym meczu!
Szymon założył ligę skupiającą ludzi związaną z Odlewem. Jak ktoś chciałby dołączyć, to serdecznie zaprasza. Generalnie trochę czasu zajmuje wytypowanie pierwszych 15, a potem ewentualne transfery co kolejkę, to raczej kwesta poklikania kilka minut przed kolejną serią.
W Fantasy Premier League są dwa tryby zbiorowej rozgrywki. W trybie „classic league” punkty naszego zespołu są sumowane przez 38 kolejek Premier League, natomiast w trybie H2H mamy system pojedynków, co kolejkę rywalizujemy z innym uczestnikiem ligi o 3 punkty do tabeli.
Aby dołączyć do odlewowej ekipy w Fantasy Premier League należy założyć konto na podanej poniżej stronie, a następnie wejść w zakładkę „Leagues”, kliknąć „Create and join new leagues”>>>”Join a league”>>>”Join private league” i wpisać kod do ligi. Pozostaje tylko ustawić swój skład i wygrać ligę!
LINK: https://fantasy.premierleague.com
Classic league: 876480-402957
H2H league: 876480-404073

Gdyby ktoś miał jakieś pytania, czy też coś było niejasne, to proszę pisać w komentarzach. Ktoś od nas z HelpDesku się odezwie 🙂

2 myśli nt. „Kapitan Szymon zaprasza do zabawy w Fantasy Premier League”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Question  Razz Sad  Evil Exclaim Smile Redface Biggrin Surprised Eek  Confused  Cool LOL  Mad  Twisted Rolleyes  Wink Idea Arrow Neutral Cry  Mr. Green