IV kolejka – gramy w środę 12.09. o 17:30 w Gułtowach

Banana_B-klasaW najbliższą środę WZPN uraczył nas kolejką ligową. Jedziemy do miejscowości Gułtowy (to kawałek za Kostrzynem), gdzie zagramy z miejscowym GKSem.  Rywal dobrze zaczął ligę, bo od zwycięstwa w Kiszkowie 3:0, po którym przyszła wygrana u siebie z Jadwiżańskim 6:1.  W Pucharze Polski z kolei najpierw wygrali z niezrzeszoną Bolą 4:0, a teraz w środę przeszli w karnych (po 90 minutach w Gułtowach było 0:0) A-klasową Pogoń Książ.

Środowy pojedynek będzie rywalizacją snajperów, bowiem po dwóch kolejkach w czubie klasyfikacji strzelców w naszej grupie Serie B jest Bizon oraz zawodnik GKSu Wiktor Derda. Obaj w lidze skaścili dotąd trzykrotnie.

Zapowiada się więc fajny mecz, choć w trochę kosmicznym jak dla B-klasowców terminie.

Deadline na wpisy to poniedziałek 20:00.

Początek spotkania w środę 12 września o 17:30 w Gułtowach.
Sprzęt rozdamy po meczu w niedzielę.

Zbiórka przy stacji benzynowej na Rondzie Śródka w środę o 16:00. Wyjazd najpóźniej o 16:10. Dojazd powinien nam zająć ok. pół godziny.
Proszę w komentarzu zaznaczyć, czy ktoś bierze furę (wtedy też proszę wskazać, ile ma wolnych miejsc) czy też potrzebuje transportu.

Jeżeli ktoś wybiera się bezpośrednio na miejsce, to proszę zaznaczyć to w komentarzu i być w Gułtowach raczej nie później niż o 16:45.

EDYCJA
Na prośbę trenera podaję numer do niego (607-572-052) oraz do mnie (501-722-588). Gdyby miało się okazać, że ktoś z Was jednak nie dojedzie albo dojedzie później, to piszcie.

Spróbujmy jednak zrobić tak, żeby jak najwięcej fur było na zbiórce albo chociaż przejeżdżało przez Rondo Śródka w okolicach 16:00.

Boisko w Gułtowach znajduje się przy ul. Sportowej (po wjeździe do miejscowości od strony północnej zaraz po prawej stronie). Miejscowość jest mała, raczej nikt się nie zgubi.

MAPKI DOJAZDU

Link do mapki dojazdu: TUTAJ

Miejsce zbiórki
Koło stacji benzynowej na Rondzie Śródka (środa 16:00)
gultowy - zbiorka

Mapa dojazdu

gułtowy

Lokalizacja boiska

gułtowy - na miejscu

OBECNI (17): 1. Marcin, 2. Adrian Wa, 3. Szymon, 4. grupski, 5. Adrian W, 6. Szafir, 7. Rychu, 8. qli, 9. Arek, 10. Mateusz, 11. Bizon, 12. Patryk R, 13. Marcin O, 14. Paweł, 15. Woytek, 16. Saviola, 17. Paweł R

NIEPEWNI (2): 1. lars, 2. Smoła

NIEOBECNI (9): 1. Łukasz K., 2. Cezary, 3. mariusz, 4. Adam, 5. Michał Kaczkowski, 6. Sławek, 7. Łukasz W., 8. Pelus, 9. Krzychu

UWAGA! Lista obecności aktualizuje się automatycznie na podstawie wpisów z komentarzy. Każdy komentarz dotyczący (nie)obecności musi zaczynać się znakiem '+' - jeżeli dana osoba będzie obecna, '-' - jeżeli nie lub '?' jeżeli nie jest pewna. W przypadku wpisywania się za kogoś (np. 'przyjdę z kumplem') należy dokonać dwóch wpisów, jako autora drugiego z nich wpisując np. 'kolega Wojtka'

46 myśli nt. „IV kolejka – gramy w środę 12.09. o 17:30 w Gułtowach”

 1. + łatwiej jest mi dojechać bezpośrednio, jednak jeśli trzeba mogę pojawić się na zbiórce

 2. ? Na meczu jestem, ale raczej jako sztabowiec.
  Na prośbę Matyjasa wyedytowałem wpis i jest tam podany numer telefonu do niego i do mnie. Gdyby komuś się w środę miało coś pozmieniać (spóźnienie albo brak obecności), to koniecznie dawajcie znać.

 3. Panowie, jedna rzecz – śledzę serwis moto Radia Poznań i w związku z jakimś remontem na A2 wszystko w tamtym kierunku stoi. W miarę możliwości warto wziąć poprawkę, żeby w ogóle się z miasta wydostać. Co za dzban wymyślił taki termin.

 4. ? rozłożyła mnie choroba… mam nadzieję, że jakoś się doprowadzę do stanu używalności, ale jak będzie pełna ławka to chyba lepiej jak miejsca odstąpię w kadrze

 5. ? Jestem w Gorzowie. Mechanik ma do jutra południa wyrobić się z naprawą. Dam znać koło 13 max

 6. Może warto podsumować ile osób będzie ostatecznie na zbiórce i ile mamy aut? Ja dalej nie wiem czy zdążę na zbiórkę bo cisnę w robocie, ale będę tamtędy tak czy siak jechał mając 3 miejsca więc jakby ktoś został bez transportu to niech tam poczeka i mogę go zgarnąć, przy czym praktycznie prosto z boiska lecę potem do domu i niekoniecznie będę mógł podwieźć w miejsce, które nie leży bezpośrednio na trasie.

 7. Przyłączam się do Qlego.
  Na pewno nie zdążę na 16 na zbiórkę ale jakby ktoś potrzebował transportu to będę przejeżdżał przez Śródkę .

 8. Co aut, to chyba wygląda to tak:

  Na miejscu:
  Szymon, Szafir, Woytek, Mati, Grupski, Rychu?, Smoła?

  Na zbiórce, bez fur:
  – Marcin, – AdrianW, – PawełR, – Bizon, – MarcinO, – Arek, – PatrykR

  Na zbiórce z furą:
  AdrianWa – zbiórka, fura (3 miejsca)
  Saviola – zbiórka, fura (3 miejsca)

  W odwodzie z autami:
  Qli, Lars, Treneiro

  Napisałem do Rycha, żeby pojechał na zbiórkę.
  Ja będę przejeżdżał przez Śródkę o 16. z minutami. Mam dwa miejsca, więc mogę być jako opcja zapasowa.
  Treneiro też chyba zdąży na zbiórkę, ale jeszcze się nie określił.

  Zatem z Rychem na zbiórce powinno styknąć z miejscami. Bez Rycha ludzi zgarnie Qli, ja albo Matyjas. Bądźmy zatem w kontakcie ok. tej 16.

 9. Czyli jako wybitny geniusz matematyczny chyba dobrze liczę, że zostaje jedna osoba bez transportu? Zostają Marcin, Bizon, Arek i Patryk R., a Saviola ma 3 miejsca. Faktycznie zatem bądźmy na łączach, ewentualnie wylosujcie kto złapie stopa 😉

 10. Przegraliśmy 0:3. Dwie podobne bramki w pierwszej połowie, gdy rozklepali nas w środku, zagrali przez skrzydła i Szafir w sytuacjach sam na sam nie miał szans. I trzecia w ostatniej akcji meczu.

 11. Wynik .. no trudno , ale napiszcie jak z tymi furami wyszło, kto kogo i ilu na zbiórce wątek pasjonujący 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Question  Razz Sad  Evil Exclaim Smile Redface Biggrin Surprised Eek  Confused  Cool LOL  Mad  Twisted Rolleyes  Wink Idea Arrow Neutral Cry  Mr. Green