Mecz w Szczytnikach Czerniejewskich 11 listopada (niedziela) o 11:00

W terminarzu rundy jesiennej wypełniła się właśnie ostatnia luka. Na koniec zmagań w tym roku zagramy w Szczytnikach Czerniejewskich Żydowie z Liderem Szczytniki Czerniejewskioe w niedzielę 11 listopada o 11:00. Taki termin wyznaczył gospodarz i my jako goście generalnie musimy się podporządkować.

Kopiemy zatem w Święto Niepodległości. W tym roku jest to akurat niedziela, więc mamy zwykły (a nie przedłużony) weekend. Do tego godzina przedpołudniowa nie powinna specjalnie rozwalać niedzieli.

W Poznaniu tego dnia jest Bieg Niepodległości, ale sunie głównie w okolicach Cytadeli, więc z wyjazdem na mecz (zbiórka pewno ok. 9:20 na Śródce) czy też przejazdem przez miasto nie powinno być większego problemu.

Proszę zatem sobie zapisać ten termin. To będzie ostatni mecz w rundzie, w dodatku z rywalem ze środka tabeli. Liczę, że z naszej strony, mimo święta, będzie dobra frekwencja.

*Na górze wyedytowałem miejsce rozegrania meczu, bo jak się okazuje Lider Szczytniki Czerniejewskie korzysta z boiska w Żydowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Question  Razz Sad  Evil Exclaim Smile Redface Biggrin Surprised Eek  Confused  Cool LOL  Mad  Twisted Rolleyes  Wink Idea Arrow Neutral Cry  Mr. Green