IX kolejka – przyjeżdża Fara-Pelikan Żydowo

Banana_B-klasaW niedzielę 14 października o 10:00 przyjedzie do nas ekipa z Żydowa. Ostatnio „graliśmy” z nimi pięć lat temu. Wtedy miała miejsce trochę bekowa sytuacja, bo z uwagi na awarię busa czy jakąś drobną stłuczkę goście na Cytadelę nie dojechali. Z tego meczu zrobiłem fejkową relację (ostatecznie przyznano nam walkowera, chyba dlatego, że to była końcówka sezonu, a obu ekipom nie groził awans), że niby wygraliśmy 3:0. „Relacja” wisi na stronie tutaj:  http://www.odlew.poznan.pl/?p=3667

W tym sezonie Żydowo gra mocny środek tabeli, ale też trzeba mieć na uwadze, że fajnie pokazali się w Pucharze Polski. W lidze mają 13 punktów z bilansem 4-1-3.
Wygrane z najsłabszymi w grupie: Kicinem (3:0 u siebie), Strzeszynem (2:0 u siebie) i Jadwiżańskim (8:0 na wyjeździe). Do tego dwa tygodnie temu wygrana 1:0 z Orłami w Plewiskach. Był też remis w Kiszkowie 3:3 z Wełnianką, a także porażki z Owieczkami (1:5 na wyjeździe), Uchorowem (0:2 u siebie) i  Szczytnikami Czerniejewskimi (1:3 u siebie).
Do tego dochodzi super przygoda w PP. Zaczęło się od wygranej z Brzeźnem 2:1, następnie awans po karnych z A-klasowym Lechitą Kłecko, a w III rundzie porażka u siebie 0:4 z Huraganem Pobiedziska (liga międzyokręgowa).

Deadline na wpisy co do obecności to piątek 20:00.

Piłki zostały zabrane po treningu (jeden wór ma ŁukaszK drugi chyba Saviola). Znaczniki są u Rogacza.

Zbiórka o 9:00 w niedzielę przy Cytadeli.

Początek spotkania tradycyjnie o 10:00.
Uwaga! Tego dnia przez Poznań biegnie maraton. Co prawda start jest na Grunwaldzie, więc rano nie powinno być masakry, ale warto wziąć poprawkę na możliwe utrudnienia w dojeździe.

Trzeba kupić wodę. Fajnie jakby zgłosił się chętny. Przy jego braku w sobotę koło południa kogoś wytypujemy.

Jeżeli będzie nadmiar chętnych (powyżej 17 osób z plusami), to w sobotę koło południa Treneiro wytypuje meczową siedemnastkę.

Przy okazji przypominam, że niedzielę zamykamy kręglami oraz oglądaniem meczu kadry (info jest przypięte na górze strony)!

OBECNI (21): 1. Saviola, 2. Marcin, 3. Arek, 4. Szafir, 5. Paweł R, 6. Łukasz W., 7. Woytek, 8. Bizon, 9. Marcin O, 10. Adrian W, 11. Smoła, 12. Łukasz K., 13. Rychu, 14. mariusz, 15. Sławek, 16. Michał Kaczkowski, 17. Krzychu, 18. Patryk Rogacki, 19. qli, 20. Szymon, 21. Paweł

NIEPEWNI (0):

NIEOBECNI (6): 1. Cezary, 2. grupski, 3. lars, 4. Mateusz, 5. Adrian Wa, 6. Adam

UWAGA! Lista obecności aktualizuje się automatycznie na podstawie wpisów z komentarzy. Każdy komentarz dotyczący (nie)obecności musi zaczynać się znakiem '+' - jeżeli dana osoba będzie obecna, '-' - jeżeli nie lub '?' jeżeli nie jest pewna. W przypadku wpisywania się za kogoś (np. 'przyjdę z kumplem') należy dokonać dwóch wpisów, jako autora drugiego z nich wpisując np. 'kolega Wojtka'

 

 

39 myśli nt. „IX kolejka – przyjeżdża Fara-Pelikan Żydowo”

 1. – (Brak. Jednak przedpołudnie muszę spędzić rodzinnie i z innym stowarzyszeniem, w którym działam. Zresztą pewno taki odpoczynek dobrze zrobi tak klubowi, jak i mnie)

 2. Przy okazji – w komentarzu do relacji z Plewisk jest link do nagrania z drugiej połowy z tego meczu z moim nieco przydługawym komentarzem. Polecam obejrzeć wideo, zachęcam do zabrania głosu w prowadzonej tam dyskusji.

 3. Panowie, znowu mamy nadkomplet więc muszę wybrać meczową 17. Tym razem będą pauzować Rysiu, Łukasz K, Saviola, i Marcin O (wiem że drugi raz ale taki jest urok nowych w drużynie). Reszta zawodników w pełni zdrowia i formy melduję się o 9:00 na zbiórce. UWAGA-biegnie Maraton.

 4. @AdrianWa – stara Odlewowa zasada mówi, że jak nie wskażesz (zapytasz) imiennie, to małe są szanse na znalezienie kogoś do piłek/znaczników/statystyk 😉

 5. Ja również przywiozę z rana piłki i oznaczniki, ale od razu się zmywam, bo nie przedostane się później do domu. Powodzenia pany!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Question  Razz Sad  Evil Exclaim Smile Redface Biggrin Surprised Eek  Confused  Cool LOL  Mad  Twisted Rolleyes  Wink Idea Arrow Neutral Cry  Mr. Green