[ODWOŁANE] Czwartkowe bieganie nr 1 – 10.01. godz. 21:00 (Cytadela)

W ramach przygotowań do rundy mamy w ofercie NOWOŚĆ – czwartkowe bieganie. Treneiro Matyjas zaprasza w czwartki na 21:00. Zbiórka przy schodach na Cytadeli (ul. Armii Poznań).

W planie na pierwsze zapoznawcze zajęcia teraz 10. stycznia jest ok. 15 minut rozgrzewki ogólnorozwojowej i potem bieg według wytycznych Trenera.

(EDYCJA – Z uwagi na spodziewaną małą frekwencję na czwartek 10.01. bieganie tego dnia odwołujemy. Spróbujemy za tydzien)

Ogólna idea jest taka, że chcemy utrzymać treningi biegowe w czwartki do końca lutego, kiedy to w czwartki wróci orlik.  Żeby miało to sens to na bieganiu musi być rozsądna frekwencja – na poziomie myślę minimum 5-6 osób. Stąd generalna prośba o mobilizację.

Oferta biegowa jest oczywiście dla wszystkich – to znaczy głównie chodzi nam o jak najlepsze przygotowanie do rundy, ale super byłoby pobiegać w szerszym gronie, także Legend, osób, które chcą do nas dołączyć, jak i tych, którzy kopią z nami okazjonalnie już od jakiegoś czasu oraz ogólnie osób towarzyszących.

Osoby, które wybierają się w ten czwartek (10.01.) proszę o sprawne wpisy co do obecności – do czwartku do południa.

OBECNI (2): 1. lars, 2. Michal Kaczkowksi

NIEPEWNI (2): 1. grupski, 2. Sami

NIEOBECNI (5): 1. Smoła, 2. Łukasz W., 3. Rychu, 4. Saviola, 5. Adrian W

UWAGA! Lista obecności aktualizuje się automatycznie na podstawie wpisów z komentarzy. Każdy komentarz dotyczący (nie)obecności musi zaczynać się znakiem '+' - jeżeli dana osoba będzie obecna, '-' - jeżeli nie lub '?' jeżeli nie jest pewna. W przypadku wpisywania się za kogoś (np. 'przyjdę z kumplem') należy dokonać dwóch wpisów, jako autora drugiego z nich wpisując np. 'kolega Wojtka'

10 myśli nt. „[ODWOŁANE] Czwartkowe bieganie nr 1 – 10.01. godz. 21:00 (Cytadela)”

 1. -, zaliczam swój trening w godzinach porannych i testuje parę rzeczy na sobie w okresie przygotowawczym, więc muszę odpuścić czwartki 😣. Będę gotowy do rundy 👌😊

 2. Panowie, przy takiej frekwencji odpuszczamy dzisiejsze bieganie. Może za tydzień zbierze się większą ekipa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Question  Razz Sad  Evil Exclaim Smile Redface Biggrin Surprised Eek  Confused  Cool LOL  Mad  Twisted Rolleyes  Wink Idea Arrow Neutral Cry  Mr. Green