Po sparingu z Jadwiżańskim

We wtorek w ramach treningu zagraliśmy mimi-sparing z Jadwiżańskim. Warto o nim wspomnieć, bo wreszcie po pisaniu relacji z przegranych gier można się pochwalić fajnym wynikiem.
Graliśmy trzy razy 20 minut z krótkimi przerwami. Udało się wygrać 3:0 (2:0, 1:0, 0:0), co bardzo cieszy, bo pokazuje, że nasz poziom to szybki mecz z Pogromem Luboń, zaś wtopa z KS Strzeszyn była raczej wypadkiem przy pracy. Dobrze byłoby utrzymać grę z takim zaangażowaniem, rozdawaniem piłek i skutecznością na całą ligę.

Sparing, wtorek 19 marca 2019 roku, Cytadela 21:30
HKS Odlew Poznań – Jadwiżański KS Poznań 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
1:0 Krzysiek (strzał z szesnastki, asysta Adiego)
2:0 Bizon (po długim, asysta Adiego)
3:0 Rolnik (z bliska, asysta Woytka)

*W trzeciej tercji Rogacz strzelał karnego (podyktowanego po faulu na Bizonie). Trafił w poprzeczkę.