Jedziemy do Kicina – mecz w niedzielę 9.06. o 16:00

Banana_B-klasaNa horyzoncie przedostatnia kolejka ligowa. Czeka nas wyjazd, ale niezbyt daleki, bo do podpoznańskiego Kicina. Ekipa gospodarzy jest w mocnym organizacyjnym kryzysie (na wiosnę oddali walkowerem już dwa spotkania), ale ostatnio się odbudowali, o czym świadczy remis w Kiszkowie i ostatni mecz w Plewiskach przegrany co prawda 3:5, ale do 60. minuty było 3:0 dla Kicina.

Poczatek spotkania w niedzielę o 16:00 na boisku w Kicinie. Boisko z gatunku tych twardych i kępiastych.

Deadline na wpisy to piątek 20:00.
W przypadku większej liczby osób „z plusami” niż 17, Treneiro w okolicach sobotniego południa wytypuje meczową siedemnastkę.

Zbiórka o 14:45 na Rondzie Śródka. Wyjazd 10 minut później. Dojazd zajmie nam jakiś kwadrans. Jedzie się albo przez Czerwonak albo przez Koziegłowy.

W komentarzach proszę o zaznaczanie, czy ktoś bierze furę, czy też będzie na zbiórce bez auta, czy też może dojeżdża bezpośrednio na miejsce (wówczas należy się stawić w Kicinie przed 15:10).

Sprzęt mamy rozdany – jest u Savioli i chyba Michała. Gdyby po czwartkowym orliku sprzęt wylądował u kogoś innego, to proszę o informację w komentarzu.

Mapka dojazdu – LINK TUTAJ

Adres boiska: Kicin, ul. Nowe Osiedle 54
Kicin-dojazd
Kicin-2

OBECNI (16): 1. Saviola, 2. Smoła, 3. Woytek, 4. Szymon, 5. Rogacz, 6. Cezary, 7. Kamil, 8. Adrian Czechowski, 9. Rychu, 10. Zielony, 11. Bizon, 12. Michal Kaczkowski, 13. Łukasz K., 14. Łukasz W., 15. Szafir, 16. qli

NIEPEWNI (1): 1. lars

NIEOBECNI (11): 1. Sami, 2. mariusz, 3. Sławek, 4. grupski, 5. Paweł brat, 6. Mateusz Stańko, 7. Adam, 8. Marcin, 9. Pelus, 10. Paweł R, 11. Mateusz

UWAGA! Lista obecności aktualizuje się automatycznie na podstawie wpisów z komentarzy. Każdy komentarz dotyczący (nie)obecności musi zaczynać się znakiem '+' - jeżeli dana osoba będzie obecna, '-' - jeżeli nie lub '?' jeżeli nie jest pewna. W przypadku wpisywania się za kogoś (np. 'przyjdę z kumplem') należy dokonać dwóch wpisów, jako autora drugiego z nich wpisując np. 'kolega Wojtka'

52 myśli nt. „Jedziemy do Kicina – mecz w niedzielę 9.06. o 16:00”

1. jadę na mecz do Kicina jako „sztab” 😛 😛 😛 . Będę na zbiórce i jeżeli będzie taka potrzeba to mogę zgarnąć do 6 osób.

2. Podtrzymuje „?” do niedzieli bo dzisiaj mi się młody pochorowal i będę improwizowal.

3. – Zbite udo. Chodzę już normalnie, ale o bieganiu i grze nie ma mowy. Powodzenia!

4. ?
    przepraszam, że tak późno ale mam wyjazd i nie wiem jeszcze czy zdążę wrócić

5. Ja będę na zbiórce i na 99% będę bez fury.

Z transportem powinno być ok, skoro Prezes Michau ma 6 miejsc 🙂
    Jeżeli auto weźmie ktoś z czwórki Michał, Szymon, ŁukaszK, Treneiro – to mamy spokój.

W ostateczności będziemy namierzać kogoś ze zmotoryzowanych dojeżdżających na miejsce.

6. ? Muszę zmienić na znak zapytania. Dam znać w ostatniej chwili. Poprosiłem już Smołę aby wziął sprzęt bramkarski.

7. jak pisałem będę na zbiórce, komfortowo mogę zabrać 4 osoby a wygodnie 6 ale widzę,ze chyba tylu nie będzie.

8. Panowie biegacie sobie po murawie zazdroszczę tu w Chorwacji tylko morze czysta woda plaża wino za 35.60 czyli nudy pozdrawiam i powodzenia 🍺🇭🇷

9. LKS Kicin – HKS Odlew Poznań 1-1 (0-0). Mecz w upale. Pierwsza połowa raczej dla gospodarzy. Ale wytrwaliśmy(choć z kłopotami) do przerwy bez straty gola. Bramka dla gospodarzy na początku II połowy. Od około 55-60 minuty zdecydowanie przejęliśmy inicjatywę w grze. Było z tego KILKA WYBORNYCH sytuacji ale nic do siatki nie wpadło… (szczegóły zapewne przedstawi w relacji Lars) Dopiero w 85 minucie „weteran” Qli – sorry Qli 😀 strzałem z dystansu doprowadził do remisu. Wynik absolutnie sprawiedliwy choć jeżeli ktoś winien mieć niedosyt z braku zwycięstwa w tym meczu to zdecydowanie my… Brawo Panowie za pierwsze punkty na wyjeździe!!! @ Mariusz : Maciar musiał dobrze płacić- wino za 35,60 w Chorwacji!!??? Cóż za rozpusta! 😆 😆 😆

10. Michau, nie „pierwsze punkty na wyjeździe”, tylko „pierwszy punkt poza Cytadelą” – ale i tak trzeba ten remis szanować 😉

11. @ Andrzej Nie bądźmy „techno statystykami”, to był jednak pierwszy punkt w meczu na wyjeździe bo Cytadela to nie wyjazd, to zawsze jednak „nasz” teren 😀 @ Qli : Poproszę aby Lars w relacji użył oczywiście „doświadczony ligowiec” 😆