Zawodnik Odlewu w klubie Ekstraklasy!

adi_w---FOTOOgłaszaliśmy to już na Facebooku, ale ogłosimy i tutaj. Otóż sezon ledwo się skończył, a my już możemy zapowiedzieć jeden z ciekawszych transferów wychodzących z B-klasy. Oto bowiem nasz zawodnik Adrian Wasikowski przechodzi do klubu Ekstraklasy!

Adrian jako świeżo upieczony absolwent AWF od nowego sezonu będzie trenerem przygotowania fizycznego w Akademii Piłkarskiej Pogoń Szczecin (U-15).
Żeby było mało, w Szczecine będzie też ogarniał Akademię Deskorolki oraz zajmie się przygotowaniem fizycznym w deskorolkowym klubie Switch Szczecin (od 2020 roku deskorolka będzie na Igrzyskach Olimpijskich, więc to nie przelewki!).

Jest nam trochę smutno, bo tracimy bardzo dobrego zawodnika środka pola, do tego człowieka z licencją UEFA C (póki co) oraz licznymi pokończonymi kursami trenerskimi… Ale kurczę no, to jednak transfer do Ekstraklasy 😉

Adrianowi dziękujemy za zdrowie pozostawione na boisku oraz podniesienie naszych rozgrzewek na mega-profesjonalny poziom. Życzymy sukcesów w rodzinnym mieście!

Jedno z najfajniejszych wspomnień z gry Adriana w Odlewie to moment z jesiennego meczu z Jadwiżańskim, kiedy wykonywał rzut wolny. Tuż po strzale Adrian jeszcze zdążył przeprosić kolegów, że nie dograł im na głowę, po czym… piłka pięknym lobem wpadła do kasty, odbijając się po drodze od poprzeczki 😉
Na załączonym obrazku fota z Adrianem w roli głównej z tego właśnie meczu.

Foto: budzikpoznanski.pl

6 myśli nt. „Zawodnik Odlewu w klubie Ekstraklasy!”

 1. Powodzenia! To była czysta przyjemność na boisku i poza nim 😁 nie zapomnij o nas jak już będziesz na szczycie!

 2. @Adrian, dzięki, pozytywną energię wniosłeś!

  @Sławek – w U-15 chyba jesteście w finale z Legią 😀 Inny mistrz w sferze marzeń 😉

 3. Dziękuję za wszystko Panowie! Jeżeli los jeszcze kiedyś skieruje mnie do Poznania to wybór miejsca gry będzie oczywisty ☺️. Do zobaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Question  Razz Sad  Evil Exclaim Smile Redface Biggrin Surprised Eek  Confused  Cool LOL  Mad  Twisted Rolleyes  Wink Idea Arrow Neutral Cry  Mr. Green