3 Tyle bramek straciliśmy w lidze w sezonie
2010/11 63 Tyle bramek straciliśmy w lidze w sezonie
2009/10 57 Tyle bramek straciliśmy w lidze w sezonie
2008/09 48 Tyle bramek straciliśmy w lidze w sezonie
2007/08 34 Tyle bramek straciliśmy w lidze w sezonie
2006/07 41 Tyle bramek straciliśmy w lidze w sezonie
2005/06 59 Tyle bramek straciliśmy w lidze w sezonie
2004/05 145 Tyle bramek straciliśmy w lidze w sezonie
2003/04 128 Tyle bramek straciliśmy w lidze w sezonie
2002/03
OSTATNIE
MECZE
Poznań FC I
_:_
Poznań FC II
_:_
Nałęcz
1:3
Orły Plewiska
5:0
Piątek wieczór 25.czerwca 2010 - knajpa, Odlew, piwo i Mistrzostwa Świata. ZAPRASZAM
W następny piątek 25. czerwca wieczorem zapraszam wszystkich ludzi związanych z Odlewem na podsumowanie sezonu, polegające na obejrzeniu fajnych meczów w knajpie, przy akompaniamencie wuwuzeli i z piwem w ręku.
Zamówiłem knajpę tj. ogródek przy Sheratonie na piątek 25. czerwca, tak od godz. 19.
O 20.30 grają: Hiszpania z Chile i Szwajcaria z Hondurasem. Wcześniej, jakby ktoś chciał przyjść już wtedy, o 16.00 pykają Portugalia z Brazylią i Korea Połudnowa z Wybrzeżem Kości Słoniowej.
Żeby frekwencja nie była jak ostatnio na meczach (czyli mizerna), postanowiłem wprowadzić bonus w postaci gratisowego piwa dla każdego kto przyjdzie (pula wynosi 30 browarów, stawiam ja - z okazji urodzin, imienin, obrony magistra, końca sezonu i podziękowania dla Ekipy w kwestii postawienia się na nogi po nowotworze). Piwo niegratisowe ogólnie ma kosztować ok.7zł. Będzie można też kupić jakieś żarcie, jak ktoś będzie głodny - mogę wpisać kilka pozycji z menu tytułem przykładu, jak ktoś będzie chciał:)
Zaproszeni są wszyscy związani z Odlewem (niezależnie od frekwencji meczowej ), więc także np. Legendy i Nabojka. Osoby towarzyszące również mile widziane. Miejsca zamówiłem tak na trzydzieści osób. W razie brzydkiej pogody, wejdzie się do środka.
Prosiłbym o wpisywanie obecności, żebym się mógł zorientować, ilu nas będzie można się spodziewać - ostatnie szczegóły będę dogrywać w tygodniu.
Piotras-nie dla psa kiełbasa .Kup soczek w Biedronce i wypij pod stołem
18.06.2010, 18:09
Lars z takich okazji nie można odmówić zaproszenia. Na wiedzę aktualną (czyli wolne popołudnie w pracy) bardzo chętnie -jestem, Pewnie mój młody też ale teraz bawi w NL więc się pewnie później zdeklaruje.
Larsi bardzo dziękuję za zaproszenie. Niestety w piątek zaczynam pracę od 17.00 więc nie dam rady . Życzę miłego wieczoru, pozdrawiam!!! "z okazji urodzin, imienin, obrony magistra, końca sezonu i podziękowania dla Ekipy w kwestii postawienia się na nogi po nowotworze). " życzę wszystkiego najlepszego, dużo dużo zdrowia. Brawo Larsi!!!
pula browarów wzrosła (i doszła do niej też pula na soki i mineralną), ale niestety kosztem tego, że piwa dodatkowe będę droższe (choć to jeszcze negocjuję z szefostwem knajpy).
Knajpa jest ogródkiem przy Sheratonie, do którego wchodzi się przez Sheratona - trzeba wejść i iść w prawo. Teoretycznie można też przejść przez barierkę, ale tego nie polecam:) Start od 19. W razie pytań czegokolwiek, mój numer to 501722588.