Lista zapisanych przeciwników

Nazwa drużyny Meczy Zwycięstw Remisów Porażek Strzelonych
bramek
Straconych
bramek
Strzelonych bramek
na mecz
Straconych bramek
na mecz
Strona
1.FC Lusowo II21106231
1920 II Mosina20204422
Absolwent Marcinek Poznań20200000
Akademia Piłkarska Dębiec (Poznań)20022814
Akademia Reissa20025162.58
Antares Zalasewo401341112.75
Arka Kiekrz170989360.5292.118
Avia II Kamionki200221216
Avia Kamionki2002371.53.5
Błękitni II Owińska20200000
Błękitni Owińska40400000
Bola 06 Poznań70252150.2862.143
Burza Gąsawy2002371.53.5
Byki Obrowo120847200.5831.667
Canarinhos Skórzewo20023131.56.5

Wyświetlanie strony 1 z 8.
Wyświetlanie rekordów 1-15 z 108.

Jesteśmy najsłabsi, chcemy być lepsi…