Terminarz

TRENINGI (do końca listopada)
wtorki 20:00, boisko przy ul. Braniewskiej 23, Poznań-Smochowice

TRENINGI/GIERKI (od marca do końca października)
czwartki 19:10, orlik na os. Śmiałego przy SP 34


PRZYGOTOWANIA DO RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2020/2021

sparing
21 czerwca (niedziela) 10:00, Głuszyna (dom) – sparing wewnętrzny

sparing
28 czerwca (niedziela) 10:00, Głuszyna (dom) – vs KS Strzeszyn

weekend 4-5 lipca 2020 – WOLNE

sparing
12 lipca (niedziela), 10:00, Głuszyna (dom) – vs Tornado Tarnowo

sparing
19 lipca (niedziela) 11:00, Brzeźno (wyjazd) – vs Maratończyk

sparing
26 lipca (niedziela) 10:00, Głuszyna (dom) – vs Pogrom Luboń

weekend 1-2 sierpnia – WOLNE

I runda Pucharu Polski
5 sierpnia (środa) 19:00 vs Oldboye Lecha Poznań

(Bułgarska, boczne boisko)

sparing
9 sierpnia (niedziela) 10:00 Głuszyna (dom) – vs Jadwiżański

sparing
16 sierpnia (niedziela) 11:00 Luboń (wyjazd) – vs Stella II Luboń

22.08. sobota – o 16:00 sparing w Potworowie

B-KLASA!
NOWY TERMINARZ PO WYCOFANIU STRZESZYNA
(stan na 19-08-2020)

3. kolejka – vs Koziołek Poznań (dom)
niedziela 30.08., 10:00 Głuszyna

4. kolejka – vs Złoci II Złotkowo (dom)
niedziela 6.09., 10:00 Głuszyna

5. kolejka – vs LSS Ptaszkowo (wyjazd)
niedziela, 13.09, 11:00 Ptaszkowo

6. kolejka – vs Orły Plewiska (dom)

niedziela 20.09., 10:00 Głuszyna

7. kolejka – vs Rokita Rokietnica (wyjazd)

niedziela 27.09., 11:00 Rokietnica

8. kolejka – vs Arka Kiekrz (dom)

niedziela 4.10., 10:00 Głuszyna

9. kolejka – vs Orlik Sepno (wyjazd)

niedziela 11.10., 12:00 Sepno

10. kolejka – vs. AP Dębiec (dom)

niedziela 18.10., 10:00 Głuszyna

11. kolejka – vs. Okoń Sapowice (wyjazd)

sobota 24.10., 14:00 (boisko w Skrzynkach)

1. kolejka – vs Stella II Luboń (wyjazd)

sobota 31.10., 10:00 Luboń

2. kolejka – vs Pluton Przeźmierowo (dom)

niedziela 8.11., 10:00 Głuszyna

 

***

 

ARCHIWUM

PRZYGOTOWANIA DO RUNDY WIOSENNEJ 2020:

Niedziela 2 lutego 2020 roku, 16:00 boisko APR Dębiec
Sparing wewnętrzny

Niedziela 9 lutego 2020 roku, 10:00, Cytadela
Odlew Poznań vs Legendy LKS Kicin

Niedziela 16 lutego 2020 roku, 10:00, Cytadela
Odlew Poznań vs Stella II Luboń

Czwartek 20 lutego 2020 roku, 19:00, Smochowice
Odlew Poznań vs Pluton Przeźmierowo

Niedziela 23 lutego 2020 roku, 10:00, Cytadela
Odlew Poznań vs Maratończyk Brzeźno

Sobota 29 lutego 2020 roku, 16:00, Cytadela
Odlew Poznań vs Piasek Potworów

TERMINARZ B-KLASY (stan na 22-02-2020)

1. kolejka
Niedziela 29 marca 10:00 (Cytadela?)
Odlew – KS Gaj Wielki

2. kolejka
Niedziela 5 kwietnia 16:00 (Cytadela)
KS Strzeszyn – Odlew

3. kolejka
Niedziela 19 kwietnia 10:00 (Cytadela?)
Odlew – Orły Plewiska

4. kolejka
Niedziela 26 kwietnia 11:00 (wyjazd)
KS Kąsinowo – Odlew

5. kolejka
Niedziela 10 maja 10:00 (Cytadela?)
Odlew – Orlik Sepno

6. kolejka
Weekend 16-17 maja *Brak terminu póki co
Rokita Rokietnica – Odlew

7. kolejka
Niedziela 24 maja 10:00 (Cytadela?)
Odlew – Okoń Sapowice

8. kolejka
Niedziela 31 maja 14:00 (zapewne UAM)
Jadwiżański – Odlew

9. kolejka
Niedziela 7 czerwca 10:00 (Cytadela?)
Odlew – Arka Kiekrz

10. kolejka
Sobota 13 czerwca 14:00 (wyjazd)
Golęczewo – Odlew

11. kolejka
Niedziela 21 czerwca 12:00 (Cytadela?)
Odlew – LSS Gminy Grodzisk

[Zapewne]
27 czerwca (sobota) – Kartofliskowe Mistrzostwa w Przykonie

***

Sparing – niedziela 4.08.2019 godz. 16:00 z Arką w Kiekrzu
Puchar Polski   sobota 10.08. godz. 17:00 z KS 1920 Mosina przy Cytadeli
Sparing – niedziela 18.08.2019 godz. 16:00 z Okoniem w Sapowicach

B-KLASA
Terminarz za Extranetem (stan na 19.09.2019; wpisuję terminy wklepane do Extranetu jako zatwierdzone)

1. kolejka (wyjazd do Bytynia)

25.08.2019 (niedziela) 13:00  KS Gaj Wielki – ODLEW Poznań

2. kolejka (dom – Cytadela)
1.09.2019 (niedziela) 10:00  ODLEW Poznań – KS STRZESZYN

3. kolejka  (wyjazd do Plewisk)
8.09.2019 (niedziela) 11:00 ORŁY PLEWISKA – ODLEW Poznań

4. kolejka (dom – Cytadela)
15.09.2019 (niedziela) 10:00 ODLEW Poznań – KS Kąsinowo

5. kolejka (wyjazd do Sepna)
21.09.2019 (sobota) 16:00 ORLIK SEPNO – ODLEW Poznań

6. kolejka (dom)
29.09.2019 (niedziela) 10:00 ODLEW Poznań – ROKITA Rokietnica

7. kolejka (wyjazd do Sapowic)
6.10.2019 (niedziela) 12:00 OKOŃ Sapowice – ODLEW Poznań
(nowa propozycja terminu, bowiem termin sobotni kolidował z meczem Lecha przy Bułgarskiej)

8. kolejka (dom)
13.10.2019 (niedziela) 18:00 ODLEW Poznań – JADWIŻAŃSKI KS Poznań
(czekamy jeszcze na potwierdzenie zmiany godziny na 18:00)

9. kolejka (wyjazd do Kiekrza)
20.10.2019 (niedziela) 14:00 ARKA Kiekrz – ODLEW Poznań
(wcześniej była propocyzja na niedzielę 20.10.2019 na 15:00, ale zmienili) 

10. kolejka (dom)
27.10.2019 (niedziela) 10:00 ODLEW Poznań – GKS Golęczewo

11. kolejka (wyjazd do Ptaszkowa)
03.11.2019 (niedziela) 11:00 LSS GMINY Grodzisk Wlkp. (Ptaszkowo) – ODLEW Poznań
(wcześniej składali propozycję na sobotę na 14:00, ale po naszej prośbie – najwyraźniej – zostawili niedzielę 11:00)


***

Terminarz rundy wiosennej 2019

Kolejka 14 – wyjazd
31-03-2019 (niedziela) 14:00  KS UCHOROWO – ODLEW Poznań

Kolejka 15 – dom
07-04-42019 (niedziela) 10:00 ODLEW Poznań – KS STRZESZYN

Kolejka 16 – wyjazd
14-04-2019 (niedziela) 14:00 UKS Śrem – ODLEW Poznań

Kolejka 17 – dom
20-04-2019 (sobota) 10:00 ODLEW Poznań- GKS Gułtowy
* To jest Wielka Sobota

Kolejka 18 – wyjazd
28-04-2019 (niedziela) 11:00
WKS OWIECZKI – ODLEW

Kolejka 19 – dom
01-05-2019  (środa) 10:00 ODLEW Poznań – WEŁNIANKA Kiszkowo

Kolejka 20 – wyjazd (ale mecz przy Cytadeli)
05-05-2019 (niedziela) 16:00 JADWIŻAŃSKI KS –  ODLEW Poznań

Kolejka 21 – dom
12-05-2019 (niedziela) 10:00 ODLEW Poznań – ORŁY PLEWISKA

Kolejka 22 – wyjazd
18-05-2019 (sobota) 16:00 FARA-PELIKAN Żydowo – ODLEW Poznań

Kolejka 23 – wyjazd
26-05-2019  (niedziela) 14:00 MARATOŃCZYK Brzeźno – ODLEW Poznań

Kolejka 24 – dom
02-06-2019 (niedziela) 10:00 ODLEW Poznań- LOTNIK POZNAŃ

Kolejka 25 – wyjazd
09-06-2019 (niedziela) 16:00 LKS Kicin – ODLEW Poznań

Kolejka 26 – dom
16-06-2019 (niedziela) 10:00 ODLEW Poznań – LIDER SZCZYTNIKI CZERNIEJEWSKIE

***

SPARINGI PRZED RUNDĄ WIOSENNĄ 2019

Wszystkie mecze w niedziele o 10:00 przy Cytadeli
10.02 – Niebiescy Poznań (niezrzeszeni, poziom A/B-klasy)
17.02. – Poznań FC (dolne stany średnie A-klasy)
24.02. – Matrot Kąsinowo (środek B-klasy)
03.03. – Jadwiżański (dół B-klasy)
10.03. – Pogrom Luboń (dolne stany średnie A-klasy)
17.03. – KS Strzeszyn (dolne stany średnie B-klasy
24.03. – Arka Kiekrz (dolne stany średnie B-klasy)

***

RUNDA JESIENNA 2018/2019

Puchar Polski
runda wstępna 18.08. (sobota) 18:30 Oldboye TPS – Odlew (Poznań, os. Wichrowe Wzgórze)

B-klasa
1 kolejka, 26.08. (niedziela), 10:00 Odlew – Uchorowo (Cytadela)
– 2 kolejka 2.09. (niedziela), 16:00 KS Strzeszyn – Odlew (Cytadela)
– 3 kolejka 9.09. (niedziela), 10:00 Odlew – UKS Śrem (Cytadela)
– 4 kolejka 12.09. (środa), 17:30, GKS Gułtowy – Odlew (Gułtowy)
– 5 kolejka 16.09. (niedziela), 10:00 Odlew –  WKS Owieczki (Cytadela)
– 6 kolejka 23.09. (niedziela), 14:00 Wełnianka Kiszkowo – Odlew (Kiszkowo)
– 7 kolejka 30.09. (niedziela), 10:00 Odlew – Jadwiżański (Cytadela)
– 8 kolejka 7.10. (niedziela) 15:00 Orły Plewiska – Odlew (GOSiR Plewiska)
– 9 kolejka 14.10. (niedziela), 10:00 Odlew – Fara-Pelikan Żydowo (Cytadela)
– 10 kolejka 21.10. (niedziela), 10:00 Odlew – Maratończyk Brzeźno (Cytadela)
– 11 kolejka 27.10. (sobota) 15:00 Lotnik Poznań – Odlew (Głuszyna)
– 12 kolejka 4.11., (niedziela), 10:00 Odlew – LKS Kicin (Cytadela)
– 13 kolejka 11.11. (niedziela), 11:00 Lider Szczytniki Czerniejewskie–Odlew

SPARINGI PRZED RUNDĄ JESIENNĄ 2018:
28.07. (sobota) 17:00 mecz z Pieczarką w Wielichowie
4.08. (sobota) 10:00) w Kiekrzu z Arką
12.08. (niedziela) 10:00 na Cytadeli z Jadwiżańskim

***

RUNDA WIOSENNA 2017/2018

31 marca (sobota) 12:00 Cytadela (***)
HKS Odlew Poznań – Skra Otusz
Nie odbędzie się – Skra wycofała się z rozgrywek

7 kwietnia (sobota) 14:00 Cytadela
Poznań FC – HKS Odlew Poznań

15 kwietnia (niedziela) 10:00 Cytadela
HKS Odlew Poznań – Okoń Sapowice

22 kwietnia (niedziea) 10:00 Cytadela
HKS Odlew Poznań – Orkan Manieczki

29 kwietnia (niedziela) 16:00, Buk (ul. Sportowa) <–
Same Kozaki Dobra – HKS Odlew Poznań

3 maja (czwartek) 12:00 Cytadela <–
HKS Odlew Poznań – Jastrząb Rudniki

6 maja niedziela – PAUZA

13 maja (niedziela) 10:00 Cytadela
HKS Odlew Poznań – KS Szczytniki
Nie odbędzie się – Szczytniki wycofały się z rozgrywek
Zapewne zagramy w tym terminie sparing z Jadwiżańskim

19 maja (sobota) 14:45 Śrem
UKS Śrem – HKS Odlew Poznań

27 maja (niedziela) 10:00 Cytadela
HKS Odlew Poznań – Zawisza Dolsk

3 czerwca (niedziela) 14:00 Luboń
Pogrom Luboń – HKS Odlew Poznań

10 czerwca (niedziela) 10:00 Cytadela
HKS Odlew Poznań – Przemysław Poznań

17 czerwca (niedziela) 14:00 Plewiska
Orły Plewiska – HKS Odlew Poznań

Sparingi

Plan sparingów przed rundą wiosenną 2018
1) niedziela 11.02. Cytadela 10:00 –> Jadwiżański KS
2) niedziela 18.02. Cytadela 10:00 –> Pogrom Luboń
3) niedziela 25.02. Cytadela 10:00 –> Arka Kiekrz
4) niedziela 04.03. Cytadela 10:00 –> mecz z Legendami Odlewu
5) niedziela 11.03 Swarzędz (boisko przy Unii, sztuczna trawa) 20:00 –> Antares Zalasewo
6) niedziela 18.03. Cytadela 10:00 –> KS Kąsinowo
7) niedziela 25.03. Cytadela 10:00 –> Niebiescy Poznań

***

RUNDA JESIENNA 2017/2018

Puchar Polski
20 sierpnia (niedziela), godz. 10, Odlew Wełnianka Kiszkowo

http://wzpn.poznan.pl/rozgrywki/sezon2017-18/21.html

B-klasa (grupa 3) – stan na 06.09.2017
– 27 sierpnia (niedziela), godz. 15, Skra Otusz – Odlew Poznań
– 3 września (niedziela), godz. 10, Odlew Poznań – Poznań FC
– 10 września (niedziela), godz. 14, Okoń Sapowice – Odlew Poznań
– 17 września (niedziela), godz. 15, Manieczki – Odlew Poznań
– 24 września (niedziela), godz. 10, Odlew Poznań – Same Kozaki Dobra
– 1 października (niedziela), godz. 1413!, Jastrząb Rudniki – Odlew Poznań
– 8 października (niedziela), godz. 10, Odlew Poznań – Lotnik Poznań
(pauza, Lotnik nie zgłosił się do rozgrywek)
– 15 października (niedziela), godz. 11, KS Szczytniki – Odlew Poznań
– 22 października (niedziela), godz. 10, Odlew Poznań – UKS Śrem
– 28 października (sobota), godz. 15, Zawisza Dolsk – Odlew Poznań
– 5 listopada (niedziela), godz. 10, Odlew Poznań – Pogrom Luboń
– 12 listopada (niedziela), godz. 12, Przemysław Poznań – Odlew Poznań (Cytadela)
– 19 listopada (niedziela), godz. 10, Odlew Poznań – Orły Plewiska

http://wzpn.poznan.pl/rozgrywki/sezon2017-18/19.html

Sparingi przed rundą jesienną:
30 lipca – LKS Lipa (w Lipie)
6 sierpnia – Polonia Poznań (boisko w Poznaniu przy ul. Harcerskiej)
13 sierpnia – GKS Golęczewo (boisko w Golęczewie)

 

 

RUNDA WIOSENNA 2016/2017 – B-KLASA

26 marca (niedziela), godz. 12, Obrowo: Byki Obrowo – Odlew
2 kwietnia (niedziela), godz. 10, Cytadela: Odlew – Arka Kiekrz
8 kwietnia (sobota), godz. 1620(!), Swarzędz: Antares Zalasewo – Odlew
23 kwietnia (niedziela), godz. 10, Cytadela: Odlew – Tarnovia II
30 kwietnia (niedziela), godz. 16, Rożnowo: Rożnovia – Odlew
3 maja (środa), godz. 10, Cytadela: Odlew – Rokita Rokietnica
14 maja 13maja  (niedziela sobota ), godz. 16 20(!), Otorowo Szamotuły: LZS Otorowo – Odlew
21 maja (niedziela), godz. 10, Cytadela: Odlew – LKS Lipa
28 maja (niedziela), godz. 12, Baborówko: LKS Baborówko – Odlew
4 czerwca (niedziela), godz. 10, Cytadela: Odlew – KS Uchorowo
11 czerwca (niedziela), godz. 11, Kąsinowo: KS Kąsinowo – Odlew
18 czerwca (niedziela), godz. 16 20:30, Cytadela: Odlew – GKS Golęczewo

http://wzpn.poznan.pl/rozgrywki/sezon2016-17/rw/60r.html

WIOSNA 2017 – sparingi

12 lutego (niedziela), godz. 10, Cytadela: Odlew – Jadwiżański KS
19 lutego (niedziela), godz. 10, Cytadela: Odlew – Warta II Śrem
26 lutego (niedziela), godz. 10, Cytadela: Odlew – Legendy Odlew
5 marca (niedziela), godz. 10, Cytadela: Odlew – Lotnik Poznań
12 marca (niedziela), godz. 10, Cytadela: Odlew – Pogrom Luboń
19 marca (niedziela), godz. 10, Cytadela: Odlew – LKS Lipa

***

RUNDA JESIENNA 2016/2017

SPARINGI
-30.07. (sobota) 16:00 Naprzód II Jabłobonowo Pomorskie (w Jabłonowie)
-03.08. (środa) 19:00 Orkan Objezierze (w Objezierzu)
-09.08 (wtorek) 21:00 Poznań FC (na Cytadeli)
-12.08 (piątek) 18:00 SKS 13 Poznań (na Cytadeli)
-16.08. (wtorek) – 19:00 Arka Kiekrz (w Kiekrzu)

ROZGRYWKI
– PUCHAR POLSKI I B-KLASA

Puchar Polski
20.08 (sobota) – 14:00 Las Puszczykowo – ODLEW (w Puszczykowie)

B-klasa (grupa II)
-28.08. (niedziela) 10:00 ODLEW – Byki Obrowo (na Cytadeli)
03.09. (sobota) 16:00 12:00 Arka Kiekrz – ODLEW (w Kiekrzu)
11.09. (niedziela) 10:00 ODLEW – Antares Zalesewo (na Cytadeli)
14.09. (środa!) 17:00 Tarnovia II – ODLEW (w Baranowie)
18.09. (niedziela) 10:00 12:00 ODLEW – Rożnovia Rożnovo (na Cytadeli)
25.09. (niedziela) 11:00 Rokita Rokietnica – ODLEW (w Rokietnicy)
– 02.10. PAUZA
– 09.10. (niedziela) 10:00 ODLEW – LZS Otorowo (na Cytadeli)
– 16.10. (niedziela) 16:00 13:00 LKS Lipa – ODLEW (w Lipie)
– 23.10. (niedziela) 10:00 ODLEW – LKS Baborówko (na Cytadeli)
– 30.10. (niedziela) 14:00 KS Uchorowo – ODLEW (w Uchrowie)
– 06.11. (niedziela) 10:00 ODLEW – KS Kąsinowo (na Cytadeli)
12.11. (sobota) 14:00 GKS Golęczewo – ODLEW (w Golęczewie)

Terminarz znajduje się też na stronie WZPN: http://wzpn.poznan.pl/rozgrywki/sezon2016-17/11.html

*******

WIOSNA 2016
SPARINGI

(wszystkie mecze w niedziele o 10:00 przy Cytadeli)
– 21.02 Nałęcz Ostroróg (A-klasa, 12. miejsce)
– 28.02 KS Gaj Wielki (B. klasa, 9. miejsce)
– 06.03 FC Kickers Pufendorfer Berlin (Niemcy)
– 13.03 Lotnik Poznań (A. klasa, 14 miejsce)
– 20.03 Orkan Objezierze (A. klasa, 11 miejsce)

LIGA – RUNDA WIOSENNA SEZONU 2015/2016
II grupa B-klasy, runda wiosenna
03.04. (niedziela, 10:00) ODLEW – Okoń Sapowice
10.04. (niedziela, 10:00) ODLEW – NKS Niepruszewo
17.04. (niedziela, 13:00) LKS Lipa – ODLEW
24.04. (niedziela, 10:00) ODLEW – Orły Plewiska
07.05. (sobota, 16:00) Las Puszczykowo – ODLEW
15.05. (niedziela, 10:00) ODLEW – KS Uchorowo
21.05. (sobota, 16:00) Złoci Złotkowo – ODLEW
29.05. (niedziela, 12:00) ODLEW – Rożnovia Rożnowo
05.06. (niedziela 18:00) Trzynastka – ODLEW
12.06. (niedziela, 10:00) ODLEW – Pogrom Luboń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Question   Razz  Sad   Evil  Exclaim  Smile  Redface  Biggrin  Surprised  Eek   Confused   Cool  LOL   Mad   Twisted  Rolleyes   Wink  Idea  Arrow  Neutral  Cry   Mr. Green

Jesteśmy najsłabsi, chcemy być lepsi…