Dla kandydatów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Od kandydatów do zasilenia naszych szeregów oczekujemy:
– umiejętności co najmniej na poziomie dolnych stanów klasy B;
– frekwencji na poziomie minimum 50% (tak na treningach, jak i sparingach oraz meczach);
– sumiennego płacenia składek.

Poniżej kilka istotnych informacji o naszym klubie.

STAN OBECNY

Istniejemy już ponad 15 lat. Gramy w B-klasie i jest nam tam dobrze. Od dłuższego czasu w kadrze mamy ok. 30 osób. Rotacja odbywa się na bieżąco – regularnie zasilają nas nowe osoby.

Drzwi do Odlewu są stale uchylone, stale szukamy wzmocnień!

TRENINGI

Trenujemy raz w tygodniu (ostatnio były to wtorki o 21:00 na boisku przy Cytadeli). Boisko znajduje się tutaj: http://mapa.szukacz.pl/?&lat=52.418597&lng=16.928108&z=1.4m&zzz=16&typ=Mapa&poi=hotel&t=Kliknięty_punkt
Jest to także obiekt, na którym gramy mecze ligowe u siebie.

Informacje o treningach są zawsze na stronie. Osoby niepłacące składek na treningach obowiązuje zrzuta po 5zł.
Chcesz wbić na trening? Zapraszamy!

Do tego w czwartki kopiemy na orliku na Śmiałego w godzinach 19:10-20:30.

NABORY?

Dotychczas nie robiliśmy oficjalnych „naborów” czy „castingów” i raczej nie będziemy ich robić. Po prostu, jak ktoś miał chęci i zacięcie, to przychodził na trening, sparingi, wpadł obejrzeć nasz mecz ligowy. Po jakimś czasie (paru tygodniach, czasem miesiącach) taka osoba wskakiwała do zespołu… albo i nie.

Najlepszy czas by do nas dołączyć to okres przed rozpoczęciem ligi (latem jest to lipiec-sierpień, zimą luty-marzec), ale nie jest to regułą.

FINANSE

Jesteśmy klubem w 100% amatorskim. Utrzymujemy się sami, nie mamy sponsorów i raczej nie będziemy ich mieć. Współpracujemy jedynie z kilkoma podmiotami na zasadzie barteru.
UWAGA! Granie w Odlewie wiąże się standardowo z płaceniem składek 40zł na miesiąc (osoby uczące się do 23 roku życia płacą natomiast 25zł miesięcznie). Z kosztów dochodzi jeszcze wpisowe (50zł jednorazowo) oraz ubezpieczenie (18zł na rok)   i lekarz (50zł raz na pół roku).

CO ZROBIĆ, ŻEBY SIĘ DO NAS WKRĘCIĆ?

Najpierw napisz do nas na Facebooku. W treści wiadomości prosimy o przedstawienie się, podanie istotnych informacji piłkarskich (wiek, preferowana pozycja, ew. przeszłość klubowa) oraz ogólnych (skąd jesteś? co porabiasz? dlaczego chcesz do nas dołączyć?).

Jeżeli nie masz Facebooka, to napisz maila na adres andrzejewski_j@wp.pl

Następnie przyjdź na trening i/lub na orlika. Informacje o treningach są zawsze na stronie. Wystarczy wpis w komentarzu, że się wybierasz.

Potem, po paru treningach spytaj trenera czy możesz zawitać na sparingu.
Sparingi gramy zawsze latem przed sezonem (lipiec/sierpień) oraz zimą (luty/marzec). Czasem trafiają się też sparingi czasie rundy. Informacje o sparingach są zawsze umieszczane na stronie.

*Jeżeli akurat nie gramy sparingów, to koniecznie wpadnij obejrzeć nasz mecz ligowy (zapraszamy na ławkę).

4 myśli nt. „Dla kandydatów”

 1. Gaże nie są powalające. Zwykle jest to od 200 do 300 zł za mecz. Plus bonus za strzelonego gola.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Question  Razz Sad  Evil Exclaim Smile Redface Biggrin Surprised Eek  Confused  Cool LOL  Mad  Twisted Rolleyes  Wink Idea Arrow Neutral Cry  Mr. Green

Jesteśmy najsłabsi, chcemy być lepsi…