Wszystkie wpisy, których autorem jest lars

Drugi sparing – rywalem Pogrom Luboń (niedziela, 18 lutego, 10:00 Cytadela)

Przed nami kolejny sparing. W niedzielę 18 lutego na Cytadelę zawita ekipa Pogromu Luboń, która poważnie myśli o awansie (w tym roku w związku z reorganizacją do A-klasy awansują przynajmniej trzy drużyny z grupy). Początek zawodów tradycyjnie o 10:00. Na jesieni było 3:5 dla nich po dość wyrównanym meczu. Szykuje się zatem fajny sparing z solidną ekipą. ... Czytaj dalej!

Kapitan Qli z drugim potomkiem!

Nie samymi treningami i sparingami Odlew żyje, bo oto w piątek 9 lutego 2018 roku na świat przyszedł mały Mikołaj, drugie dziecko (i zarazem drugi syn) naszego kapitana Qlego. mikołaj_kuliński - MAŁY QLISolidna waga (nieco ponad 4 kilo) i solidny wzrost (57 cm) to dobry punkt wyjściowy, by śladami ojca za kilkanaście lat zdominować środek pola w barwach HKSu :)
Qli ma przyobiecane od żony, że wróci do grania. Nie wiadomo co prawda jeszcze kiedy, ale wróci :) ... Czytaj dalej!

Ruszamy ze sparingami! Na początek Jadwiżański (niedziela 11.02., Cytadela 10:00)

Rozpoczynamy serię gier kontrolnych. Na początek czeka nas starcie z Jadwiżańskim KS. Kroi się zatem pojedynek dwóch tytanów, będących B-klasową wizytówką miasta. Jadwiżański gra już drugi rok. Póki co chłopaki zgromadzili łącznie 5 punktów. To w sumie o jeden więcej niż my w pierwszych dwóch sezonach działalności :) Rywal dysponuje ambitną młodzieżą i dlatego będzie co biegać oraz będzie co rozgrywać. ... Czytaj dalej!

Decyzja odnośnie Andory – w tym roku nie damy rady…

Musimy zdecydować co i jak z wyjazdem do Andory. Mamy zgłoszonych łącznie 18 chętnych. Niestety, żeby ten wyjazd wypalił musiałoby nas być przynajmniej dwa razy tyle (http://www.odlew.poznan.pl/?p=7129). Ranga przedsięwzięcia (zwłaszcza odległość, koszty) nie pozwala nam na ryzyko… Autokar musimy być zapełniony przynajmniej na 40 miejsc, żeby tak daleki wyjazd (2000km w teren) wypalił. Zatem wyprawę do Andory w 2018 roku musimy odwołać. ... Czytaj dalej!