Wszystkie wpisy, których autorem jest lars

Sytuacja z polisami. Zbieram nowe podpisy do końca września.

Panowie, czuję się w obowiązku zreferować sprawę ubezpieczenia NNW. Sprawa wygląda tak. Oferta polisy za 18zł/os/rok wpłynęła do nas zimą. Wtedy to PZPN wynegocjował z PZU specjalną ofertę dla klubów piłkarskich oraz uruchomiono procedurę uzyskiwania polis. Dystrybutorem ubezpieczeń jest firma Kahlenberg, której przedstawiciele zresztą aktywnie oferowali nową usługę w WZPN przy okazji kilku spotkań z klubami. W zimie równolegle do klubów wpłynęły maile z opisem oferty oraz niezbędnych formalności. ... Czytaj dalej!

Wyjście na kręgle (niedziela 14.10). Prośba o deklaracje i wpłaty.

Nawiązując do poprzedniego wpisu o kręglach (http://www.odlew.poznan.pl/?p=8139) przechodzimy do konkretów.  W niedzielę 14 października najpierw o 10:00 mamy przy Cytadeli mecz z Żydowem. Natomiast wieczorem na 18:00 idziemy na kręgle do „Czarnej kuli”, a następnie przy grillu obejrzymy też mecz Polska-Włochy (20:45). Teraz czas na ostateczne deklaracje i związane z tym wpłaty.
... Czytaj dalej!

V kolejka – przyjeżdża lider z Owieczek (mecz w niedzielę 16.09. o 10:00 przy Cytadeli)

Banana_B-klasaIntensywny ligowy tydzień kończymy niedzielnym meczem przy Cytadeli z WKS Owieczki. Rywal to nowa ekipa, która z buta weszła do B-klasy. Po czterech kolejkach mają komplet zwycięstw (pierwsza kolejka to 5:1 z Żydowem, druga to 6:1 z Kiszkowem, trzecia 8:1 z Jadwiżańskim i teraz w środę 2:1 z Orłami Plewiska). W Pucharze Polski sklepali Jadwiżańskiego 7:2, po czym w drugiej rundzie przegrali z Przemysławem 1:2. ... Czytaj dalej!

IV kolejka – gramy w środę 12.09. o 17:30 w Gułtowach

Banana_B-klasaW najbliższą środę WZPN uraczył nas kolejką ligową. Jedziemy do miejscowości Gułtowy (to kawałek za Kostrzynem), gdzie zagramy z miejscowym GKSem.  Rywal dobrze zaczął ligę, bo od zwycięstwa w Kiszkowie 3:0, po którym przyszła wygrana u siebie z Jadwiżańskim 6:1.  W Pucharze Polski z kolei najpierw wygrali z niezrzeszoną Bolą 4:0, a teraz w środę przeszli w karnych (po 90 minutach w Gułtowach było 0:0) A-klasową Pogoń Książ. ... Czytaj dalej!

We wtorek 11.09. NIE MA treningu (dla chętnych o 20:00 bieg na Cytadeli).

Z uwagi na środowy mecz w Gułtowach teraz we wtorek NIE MA TRENINGU. Natomiast tego dnia na Cytadeli o 20:00 odbywa się bieg „Cytadela by Night” https://www.facebook.com/cytadelabynight/ . Bardzo sympatyczna (i darmowa) inicjatywa. Organizatorzy mierzą czas i potem po biegu zapewniają posiłek i napój, czasem jest też ognisko. Przebiegnięcie 5km w sympatycznej atmosferze jeszcze nikomu nie zaszkodziło, zatem zachęcam. Wiem, że parę osób z Odlewu śmiga w tych biegach, więc kto się wybiera, niech da znać w komentarzu, to się jakoś namierzymy.
Aha, czwartkowy orlik jest. Będzie o nim osobny wpis. ... Czytaj dalej!