Wszystkie wpisy, których autorem jest lars

Po sparingu z Jadwiżańskim

We wtorek w ramach treningu zagraliśmy mimi-sparing z Jadwiżańskim. Warto o nim wspomnieć, bo wreszcie po pisaniu relacji z przegranych gier można się pochwalić fajnym wynikiem.
Graliśmy trzy razy 20 minut z krótkimi przerwami. Udało się wygrać 3:0 (2:0, 1:0, 0:0), co bardzo cieszy, bo pokazuje, że nasz poziom to szybki mecz z Pogromem Luboń, zaś wtopa z KS Strzeszyn była raczej wypadkiem przy pracy. Dobrze byłoby utrzymać grę z takim zaangażowaniem, rozdawaniem piłek i skutecznością na całą ligę. ... Czytaj dalej!

Trening nr 7/2019 – wtorek 19.03. (mini-sparing z Jadwiżańskim)

Teraz we wtorek tradycyjnie mamy trening (21:00 przy Cytadeli). Na drugiej połowie ćwiczy Jadwiżański, który zaczyna B-klasę już w najbliższy weekend, bo przełożyli jeden mecz ligowy na tydzień wczesniej. Ich trener podpytał nas o możliwość rozegrania sparingu i – co raczej oczywiste – zgodziliśmy się. Zatem teraz we wtorek trening wygląda tak. O 21:00 wychodzimy na plac, o 21:15 jest odprawa (parę rzeczy trzeba ustalić, zwłaszcza po niedzieli i taktycznej mizerii z drugiej połowy), potem jeszcze pewno coś szybko uderzymy i o 21:30 zaczynamy sparing. Wyjdzie pewno 60 minut grania na całym placu. ... Czytaj dalej!