Wszystkie wpisy, których autorem jest lars

5-1 Dębiec, czyli mecz trochę na opak

Oj, dziwny to był mecz. Boisko bardzo specyficzne – jak owoce mirabeli w legendarnej kreskówce – twarde i małe. Ale spoko, to B-klasa, tu nikt nie wybrzydza. Co więcej, mocno zazdrościmy Dębcowi, że w ogóle udało im się wygospodarować w mieście jakiś teren pod boisko. Mamy też na względzie, że np. Głuszyna jeszcze kilka lat temu wyglądała nieciekawie, a teraz jest tam trawiasty dywan. Oby podobny progres czekał także plac na Dębcu. ... Czytaj dalej!

Zmiana terminu meczu z Koziołkiem (mecz w czwartek 24.06. o 20:00 na Śródce)

Zgodnie z zapowiedzią (było o tym na grupie) mecz z Koziołkiem odbędzie się w zmienionym terminie. Normalnie sezon mieliśmy kończyć w niedzielę 27.06. o 13:00 spotkaniem z nimi na Śródce. Ostatni mecz z Koziołkiem zagramy jednak parę dni wcześniej tj. 24 czerwca o 20:00 na Śródce. Zyskujemy wolny weekend i unikamy smażenia się na słońcu. ... Czytaj dalej!

Ach, co to był za mecz! Wygrywamy z Sepnem aż 5:1

W niedzielę wysoko pokonaliśmy Orlika. W drugiej połowie wychodziło nam wszystko, a rywal już mocno zniechęcił się widząc kolejne szarże Macha, kiwki Adama Pawlaka czy wloty w pole karne Savioli. Do tego na ostatnie 20 minut wspomógł nas weteran Grucha, który swoim eleganckim stylem (kółeczko, balansik, zagrania do boku) upewnił wszystkich, że tego dnia nie odbierze nam trzech punktów. ... Czytaj dalej!

Mecz z Sepnem (niedziela 6.06. godz. 10:00 Głuszyna)

ODLEW-SEPNO-finW długi weekend gramy dwa mecze. Drugie spotkanie to niedzielny pojedynek u siebie z Orlikiem Sepno. Start w niedzielę 6 czerwca o 10:00 na Głuszynie. Na jesieni z trudnego terenu w Sepnie wyciągnęliśmy trzy punkty (wygrana 1:0). Dobrze byłoby powtórzyć dobry wynik w meczu domowym.
Proszę o sprawne wpisy co do obecności, bo wiadomo jest długi weekend i różnie może być z frekwencją. ... Czytaj dalej!