Wszystkie wpisy, których autorem jest lars

W Manieczkach bez szału (relacja Łukasza W.)

Ładne niedzielne popołudnie, kiepska godzina, daleki wyjazd. Wszystkie te czynniki złożyły się na słabą frekwencję. Musieliśmy dostosować taktykę do naszego potencjału ludzkiego i poziomu przeciwnika. Mieliśmy zagrać w dziewięciu na własnej połowie i szukać swojej szansy w długich piłkach granych do dwójki naszych napastników – Kuby i Adriana. Dopóki trzymaliśmy się planu taktycznego, nie dawaliśmy się wciągnąć przeciwnikowi na ich połowę, wyglądaliśmy całkiem nieźle. ... Czytaj dalej!

Jeszcze jedno wzmocnienie Odlewu

Dzisiaj odwiedziłem WZPN i zgłosiłem do gry Adama Smolińskiego. Sławek Parus, Radek Swędra, Tomek Kwietniak  i teraz Adam Smoliński. Co łączy tych ludzi, poza występami w Odlewie? Ano każdy z nich był wcześniej zarejestrowany w innym okręgowym ZPN, z czym wiąże się konieczność zapłacenia haraczu w kwocie 150zł za to, żeby zawodnik mógł zostać „zwolniony” (wyrejestrowany) z poprzedniego okręgowego ZPN. ... Czytaj dalej!

Sławek opuszcza grono kawalerów

ZAWIADOMIENIE - HKS ODLEW POZNAŃ (2)Otrzymaliśmy zawiadomienie, że już Sławek za kilka tygodni przysięgę wierności pięknej Magdalenie. Niewielu wierzyło, że przyjdzie taki dzień, że jakaś kobieta zgodzi się spędzić z nim resztę swojego życia. Ale Sławek po raz kolejny zaskoczył niedowiarków. Niniejszym grono kawalerów Odlewu opuszcza niekwestionowana gwiazda. Pozostaje mieć nadzieję, że nowy stan cywilny nie wpłynie negatywnie na frekwencję Sławola. W najgorszym wypadku liczymy, że kolega  wróci do gry po drugim dziecku :) ... Czytaj dalej!

Wracamy do biegania?

Sondujemy powrót do biegania w tygodniu. Nominalny termin to czwartek o 19:30, najczęściej Cytadela (ale wpadać mogą też inne miejscówki jak np. Rusałka czy Malta; niekiedy też zmienia może ulec dzień). Do piątku 15 września proszę o wpisy osób, które pojawiały by się na bieganiu mniej więcej przy frekwencji 50%. ... Czytaj dalej!

Nasze odwołanie od walkowera za mecz ze Skrą (#letfootballwin)

We wtorek wpłynęła do nas decyzja z Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej o walkowerze za mecz ze Skrą (na boisku 16:0 dla nas). Dziwne, bo pismo lakoniczne i w dodatku niepodpisane, ale najwyraźniej taki jest tryb. Swoje stanowisko w kwestii walkowera już przedstawialiśmy m.in. tutaj http://www.odlew.poznan.pl/?p=6683. Naszym zdaniem ludzie z Wydziału Gier i Ewidencji WZPN nie mają racji. Dziś skończyliśmy przygotowywać odwołanie. Jutro zostanie ono złożone w Związku. ... Czytaj dalej!