Wszystkie wpisy, których autorem jest lars

Orlik – czwartek 19.07.

Kolejny orlik przed nami. Kopiemy standardowo w czwartek w godzinach 19:10-20:30 na boisku na Śmiałego. Znaczniki  brał Saviola, piłki są porozdzielane. Ponieważ mija już połowa lipca, a więc za miesiąc gramy już o stawkę, to granie zaczniemy jakąś konkretniejszą rozgrzewką.
Proszę o wpisy co do obecności najlepiej do czwartku do 12:00. ... Czytaj dalej!

Jak co roku w lipcu – rozliczenie ze skarbówką

Klub piłkarski działający w formie stowarzyszenia, które nie prowadzi działalności gospodarczej to nie tylko przyjemnośc z gry w B-klasie, ale też pewne obowiązki. Chcemy czy nie chcemy, obowiązki te trzeba spełnić. Dlatego właśnie – jak co roku na początku lipca – złożyliśmy sprawozdanie finansowe oraz rozliczylismy się ze skarbówką. W efekcie z kasy klubowej ubyło 352zł, bo tyle wyszło do dopłacenia podatku za 2017 rok. ... Czytaj dalej!

Wyjazd do Rudna (27-29.07). Ostatni moment na decyzję o dołączeniu do ekipy

Odnośnie wyjazdu do Rudna w ostatni weekend lipca były już odpowiednie wpisy (zwłaszcza tutaj: http://www.odlew.poznan.pl/?p=7716). Aktualnie sprawa wygląda tak, że do wtorku 10 lipca musimy podjąć decyzję, czy bierzemy dwa domki 6-osobowe, czy tylko jeden. Aktualnie zmierza to wszystko w kierunku rezygnacji z drugiego domku.
Brakuje nam przy tym ostatecznej decyzji co do wyjazd od osób, które wpisały „znak zapytania”, czyli od Krzyśka i Rafała. Reszta ekipy oczywiście też może dołączyć – wystarczy tylko wpis w komentarzu. Czas dajemy sobie do wtorku 10 lipca do 12:00.
... Czytaj dalej!

Wyjście do knajpy – wtorek 3 lipca od 19:45 „u Boćka” (prośba o deklaracje)

Całą Odlewową brać zapraszamy do wspólnego oglądania Mundialui dyskusji przy piwie lub innych trunkach. Mamy zarezerwowaną dużą salę w pubie „u Boćka” (ul. Dąbrowskiego 33) na wtorek 3 lipca 2018 roku na 19:45. Kwadrans później zaczyna się mecz zwycięzcy grupy H z drugą drużyną grupy G [edycja: Kolumbia-Anglia]. Będzie więc okazja do wspólnego wypicia browara, pogadania o minionym i kolejnym sezonie, wymiany poglądów itp.
Dla orientacji prosiłbym o wpisy co do obecności, żebyśmy mniej więcej wiedzieli ilu ludzi się tego dnia spodziewać.
Sala może pomieścić 20 osób. ... Czytaj dalej!

Plany wakacyjne (orlik, knajpa we wtorek 3.07, wyjazd do Rudna)

Panowie, plany na wakacje są następujące.
1. Z wtorkowymi treningami wstrzymujemy się do końca lipca. Będzie komunikat o wznowieniu grania przy Cytadeli.
2. Zostaje orlik co czwartek. Bardzo zachęcam do przyjścia i pokopania! Od nas tylko zależy, czy idea czwartkowego grania przetrwa, czy niestety umrze śmiercią naturalną… Granie na orliku ma formułę bardzo luźną. Kopiemy na Śmiałego w czwartki w godzinach 19:10-20:30. Ze spokojem można zabrać też kumpli. To też dobra okazja do pokazania się dla osób, które chcą do nas dołączyć. O każdym orliku będzie osobny wpis. ... Czytaj dalej!