Ósmy mecz – derby z AP Dębiec (niedziela 18.10., 10:00, Głuszyna)

Odlew-AP_DębiecW najbliższą niedzielę podejmujemy u siebie AP Dębiec (Poznań). Oczywiście pamiętamy, że w tle jest pandemia i mogą się pojawić jeszcze różne komunikaty z centrali. Wytężamy zatem słuch, ale ogólnie przyjmujemy, że mecz się odbędzie – i gramy.

Rywale w tym roku zadebiutowali w B-klasie. Póki co jeszcze nie zapunktowali, ale niech nikogo to nie zmyli. To ekipa, która umie grać w piłkę, tylko potrzebuje jeszcze zebrać nieco doświadczenia. Widać, że są coraz bliżej celu, no ale mamy nadzieję, że to jeszcze ten moment – i w niedzielę podobnie jak w Sepnie to my zgarniamy całą pulę.

Początek spotkania w niedzielę o 10:00 na Głuszynie.
Deadline na wpisy to piątek 20:00.

Jeżeli chętnych na grę będzie powyżej 18, to Trener w sobotę pewno wczesnym popołudniem ogłosi meczową osiemnastkę.

Uwaga! W związku z pandemią:
1) nie korzystamy z szatni (przyjeżdżamy przebrani albo przebieramy się przy ławce)
2) nie korzystamy ze wspólnej wody (wodę każdy kupuje sobie sam) –  kupujemy tylko zgrzewkę dla rywala*
*
Chętny do zakupu wody dla rywala (jedna zgrzewka) niech się zgłosi w komentarzu. W braku chętnego wybiorę kogoś w sobotę koło południa.
3) rezygnujemy z przedmeczowego okrzyku w dotychczasowej formie

4) na ławce obowiązują maseczki (bez maski może być tylko trener)

Jeżeli do niedzieli Poznań zostanie objęty czerwoną strefą (a zapewne zostanie), to chyba wówczas formalnie nie możemy wpuścić na obiekt innych osób. Jak coś, to obok boiska też jest parę sympatycznych miejsc.

Ze stałych komunikatów, to przypominam, że na wszystkie mecze bierzemy ze sobą dokument ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość (najlepiej dowód osobisty, ale może być też prawo jazdy, paszport itp.).

Zbiórka w niedzielę o 8:40 przy Biedronce na Rondzie Starołęka.
Zasadą jest wbicie na zbiórkę i transport ze zbiórki.
Jeżeli ktoś jedzie bezpośrednio na miejsce, to proszę o wyraźne zaznaczenie tego w komentarzu.

Na miejscu o 9:10 zaczynamy odprawę, chwilę potem rusza rozgrzewka.

Link do trasy dojazdu na Głuszynę (wg Google Maps): KLIK!

Screen mapy dojazdu:
osir_głuszyna

OBECNI (18): 1. Bartek bliźniak, 2. Łukasz W., 3. Mikołaj (Bliźniak), 4. Rychu, 5. Rafix, 6. Torba, 7. Smoła, 8. Adam, 9. Slawek, 10. grupski, 11. mariusz, 12. Paweł brat, 13. Zielony, 14. Szymon, 15. Woytek, 16. Michal Kaczkowski, 17. Cezary, 18. Adi

NIEPEWNI (0):

NIEOBECNI (14): 1. qli, 2. Saviola, 3. Mateusz, 4. Adam Machelski, 5. Krzychu, 6. lars, 7. Marcin, 8. Szafir, 9. AdamB, 10. Robert, 11. Paweł R, 12. Bogdan, 13. Machu, 14. Marcin (Cinek)

UWAGA! Lista obecności aktualizuje się automatycznie na podstawie wpisów z komentarzy. Każdy komentarz dotyczący (nie)obecności musi zaczynać się znakiem '+' - jeżeli dana osoba będzie obecna, '-' - jeżeli nie lub '?' jeżeli nie jest pewna. W przypadku wpisywania się za kogoś (np. 'przyjdę z kumplem') należy dokonać dwóch wpisów, jako autora drugiego z nich wpisując np. 'kolega Wojtka'

39 myśli nt. „Ósmy mecz – derby z AP Dębiec (niedziela 18.10., 10:00, Głuszyna)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Question  Razz Sad  Evil Exclaim Smile Redface Biggrin Surprised Eek  Confused  Cool LOL  Mad  Twisted Rolleyes  Wink Idea Arrow Neutral Cry  Mr. Green