Odlew – Wronczyn II 3:1. Druga wygrana w sezonie.

Odlew wygrał z rezerwami Wronczyn na – jak to nazwał prezes Berni – Sanszajn Arenie. Wynik 3:1 (1:0).

Pierwszy gol to efekt wrzutki Grupskiego i strzału głową Dobermana. Była to minuta 8.

Drugi gol to efekt podania Michałą Bartkowiaka i strzału po ziemi Kibola. Była to minuta 59.

Trzeciego gola chwilowo nie było, bo Matyjasik Maciey spieprzył karnego za zagranie ręką rywala. Była to minuta 61.

Po kwadransie trzeci gol jednak był – to efekt dryblingu Coudry, minięcia za dwóch czy trzech panów i strzału z dużego palca. Była to minuta 76.

Honorowy gol dla Wronczyna to efekt nieudanej próby wybicia piłki przez wyśmienitego prawego obrońcę Rosoła. Rywal zabrał piłę i strzelił w długi róg. Była to minuta 87.

Miny piłkarzy Odlewu mówią wszystko. Kto strzelał? Pele, Guli?

Inne wyniki:
Lotnik Poznań – Polonia Brodnica 4:1 (2:1)
Lipno II Stęszew – Poznań FC 3:1 (1:1)
Orkan Błażejewko – Dragon Tulce 1:2 (0:1)
Orkan Manieczki – Tęcza Skrzynki 3:1 (1:0)

Z niusów: Tęcza Skrzynki rozpoczęła przebudowę drużyny – ze składu pogoniono dwóch prawie najlepzych graczy, którzy po sezonie i tak chcą odejść.
Lotnika po raz drugi prowadził Mieczysław Wojtasik – były trener Poznań FC. I proszę – 4:1 z wiceliderem!

12 myśli nt. „Odlew – Wronczyn II 3:1. Druga wygrana w sezonie.”

1. Tyle dośrodkowań co dziś, nie zagraliśmy razem przez cały sezon! Wypas miód malina a jeszcze mogliśmy kilka umieścić.. Pierwsza bramkeczkę dla Odlewu dedykuję Czesiowi, niech ma chłopak bo zasłużył…

pzdr!

2. Sam się podkładasz Maciuś! Przecież On teraz musi odbić piłeczkę tekstem „a mnie Twoich celnych karnych’

3. Grupszczak – popraw gol dla Wronczyna. Powinno być 3:1, a nie 1:1. Nie chcę grzebać i rozpieprzyć Ci grafiki

4. Na jakis czas kończę ze strzelaniem karnych!