Dobre 45 minut. Te pierwsze :)

Na zakończenie rundy jesiennej zagraliśmy tak, jak graliśmy przez całą rundę. Czyli dobrze przez połowę meczu. I przegraliśmy z Sucharami Suchy Las 0:6 (0:1).

W tej rundzie rozegraliśmy 12 spotkań – 10 w lidze i dwa pucharowe. Sześć z nich było na styku (tu wliczam także 7:2 w Obrowie A w sześciu dostaliśmy manto, co najmniej trzema bramkami.

W starciu z Sucharami graliśmy przez 45 minut z wiatrem. Mecz był w miarę wyrównany. Suchary miały dwie setki, ale świetnie bronił Szafir. My też mieliśmy swoje groźne strzały w wykonaniu Kabanosa – raz jego uderzenie obronił bramkarz, za drugim razem piłkę w ostatniej chwili wybił obrońca, choć później ściął Kabana w polu karnym.

I gdy sędzia Cukiert pokazał, że dolicza minutę, prezes Berni wyłożył piłkę Jackowi Burdzińskiemu, a ten pokonał Szafira. Prezes schodził smutny z boiska. No ale takie życie – nie zawsze wszystko wychodzi

A po przerwie grające z wiatrem Suchary pojechały z nami. Bramki padały w minutach 49., 51., 53., 68. i 86. Przy pierwszej zawalił Szafir, przy reszcie obrona. Dobrze, że Szafir był w niezłej formie i kilka sytuacji wyciągnął, bo dwucyfrówka też mogła się zdarzyć. Honorowe trafienie dla nas mogli zaliczyć Alex (7 metrów przed bramką zdecydował się na podanie do Larsa) i Bartek (uderzył ciut za wcześnie i za lekko). Ważne, że mecz odbywał się w sportowej atmosferze.

Sucharom gratulujemy zwycięstwa, no i powodzenia wiosną w boju o awans.

Odlew Poznań – Suchary Suchy Las 0:6 (0:1)
Odlew:
Szafir – Wiwacz, Matyas, Alex, Berni (46. Marecki) – Rychu (56. Grupski), Bartek, Michau, Sławek – Lars, Kabanos.
Sędziowali: Zbigniew Cukiert jako główny oraz Piotr Bacia i Paweł Bartecki na liniach. Sędziowanie – bardzo dobre.

Żółte kartki: 0 (Odlew) i 2 (Suchary)

8 myśli nt. „Dobre 45 minut. Te pierwsze :)”

1. WYcofajcie sie lepiej z tej B klasy bo przez takich jak wy idzie sobie zjebac caly weekend bo oczekuje sie na was a was nie ma zadnego znaku chocizaby zadzownili to nie dajcie sobie spokoj tak bedzie lepiej

2. Tecza-Gks 2-0 ten stadion jest dla nas zaczarowany chociaz nie powinnismy przegrac,nie bylismy od nich gorsi.ale winik mowi wszystko.nie mamy w lulinie szczescia.jakies fatum normalnie!druga sprawa to nie grał lider strzelcow naszej ligi nr „10”duze oslabienie Gks-u.wygrala tecza i juz,gramy dalej!pozdro

3. Dzieki chłopaki za meczyk, szkoda że nie chcieliście mi strzelic dzisiaj bramki (zwłaszcza Alex niepotrzebna próba podania), a Kabanos w ostatniej akcji meczu mógł krzyknąć zostaw i ukoronowałby ostatni meczyk w waszych barwach bramką

4. byłem troche na zlotych wygrywali z bykami 4.0 kabanos do sucharów radzio spoko było pozdro dla calej ekipy odlewu dozoba w suchym