III kolejka – przyjeżdża UKS Śrem (niedziela 9.09., Cytadela 10:00)

Banana_B-klasaW trzeciej kolejce zagramy z UKS Śrem. Ekipę znamy z zeszłorocznych bojów. U nas było 1:1, na wyjeździe 0:2. Co tu dużo mówić – młodzi, wybiegani, solidni taktycznie. Szykuje się porządne meczycho.

W tym sezonie UKS Śrem w pierwszej rundzie Pucharu Polski wygrał 2:0 na wyjeździe z Oldboyami Phytopharmu Klęka. W lidze mają dwa zwycięstwa. Najpierw wygrali przy Cytadeli 4:1 z Jadwiżańskim (choć do przerwy było 0:1) oraz ostatnio u siebie pokonali 4:2 Orły Plewiska. Teraz we wtorek w drugiej rundzie Pucharu Polski zmierzyli się z grającą w okręgówce Polonią II Środa Wlkp. Po 90 minutach było 1:1, w karnych przegrali 1:3.

Początek spotkania w niedzielę 9 września o 10:00 przy Cytadeli. Zbiórka o 9:00.

Deadline na wpisy co do obecności to piątek 20:00.
Przypominam, że wpisują się wszyscy (plus, minus, znak zapytania). Jak ktoś nie jest w stanie określić się do piątku wieczór to wpisuje „?”, po czym stara się jak najszybciej wyjaśnić, czy da radę być.

Do deadline’u powinienem dać radę zgłosić trzech nowych ludzi (Arka, Marcina i AdrianaWa), ale o tym zrobię jeszcze osobny wpis na stronie.

Piłki były rozdane we wtorek. Proszę też o zabranie wora ze znacznikami po czwartkowym orliku.
Białe getry ma Krzysiek i ustaliliśmy, że dorzuci je jakoś do sprzętu.

W sobotę rano wytypujemy osobę do przyniesienia kupienia i przyniesienia dwóch zgrzewek (woda najtańsza mineralna z Lidka czy innej Biedronki; wydaną kasę, czyli ok. 10zł doliczamy do składek).

Jeżeli będzie więcej niż 19 gotowych do gry, to Treneiro w sobotę około południe wytypuje meczową osiemnastkę.

OBECNI (19): 1. Marcin, 2. Woytek, 3. Łukasz W., 4. Szymon, 5. Łukasz K., 6. Sławek, 7. Szafir, 8. Bizon, 9. mariusz, 10. Rychu, 11. Cezary, 12. Smoła, 13. Arek, 14. Marcin O, 15. Adrian Wa, 16. grupski, 17. Patryk R, 18. Paweł R, 19. Paweł

NIEPEWNI (1): 1. lars

NIEOBECNI (8): 1. Krzychu, 2. Saviola, 3. Adrian W, 4. Mateusz, 5. Adam, 6. Michał Kaczkowski, 7. Pelus, 8. qli

UWAGA! Lista obecności aktualizuje się automatycznie na podstawie wpisów z komentarzy. Każdy komentarz dotyczący (nie)obecności musi zaczynać się znakiem '+' - jeżeli dana osoba będzie obecna, '-' - jeżeli nie lub '?' jeżeli nie jest pewna. W przypadku wpisywania się za kogoś (np. 'przyjdę z kumplem') należy dokonać dwóch wpisów, jako autora drugiego z nich wpisując np. 'kolega Wojtka'

36 myśli nt. „III kolejka – przyjeżdża UKS Śrem (niedziela 9.09., Cytadela 10:00)”

 1. + wracam do Poznania w nocy z soboty na niedzielę, także jeśli będzie pełna ławka to wpadam pokibicować

 2. Marcin Ostrowski, Arek Nowak i Adrian Warkocz zostali dzisiaj zgłoszeni do rozgrywek, czyli mogą grać.

 3. Na meczu jestem. Do gry będę jako opcja awaryjna, na wypadek gdyby nagle z jakiegoś powodu pojawiły wolne miejsca w protokole.

 4. W takim razie też wpadam pokibicować, gdyby komuś coś wypadło to jestem w gotowości.

 5. Przegraliśmy 0:4 (0:3). Rywal wybiegany, solidny taktycznie i bardziej konkretny niż rok temu. W pierwszej połowie wyglądaliśmy dość solidnie, daliśmy sobie wcisnąć trzy kasty, wszystkie po stałych fragmentach (wolny i dwa różne), w dodatku szczurowatych. W drugiej odsłonie mecz siadł, choć każda drużyna miała ze dwie okazje na kastę. Im wpadło, nam nie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Question  Razz Sad  Evil Exclaim Smile Redface Biggrin Surprised Eek  Confused  Cool LOL  Mad  Twisted Rolleyes  Wink Idea Arrow Neutral Cry  Mr. Green