VIII kolejka – jedziemy do Plewisk (mecz w niedzielę 7.10. o 15:00)

Banana_B-klasaÓsma kolejka to mecz z Orłami Plewiska i – jak wskazywał Treneiro w szatni po ostatnim spotkaniu – jednen z kluczowych pojedynków w tej rundzie. Gramy bowiem z rywalem, który stanowi dość dobry punkt odniesienia wobec naszych poczynań.

Takie Kiszkowo to może sobie nagle zagrać dwudziestolatkami. Tymczasem Orły to od paru ładnych lat dość stabilna ekipa, skrojona podobnie do nas. Mają rutyniarzy, mają kilku młodych, nie bawią się w jakieś dzikie rewolucje. Słowem, w niedzielę zmierzą się daj przedstawiciele stanów średnich B-klasy. W obu przypadkach są to ekipy, które po prostu nie wyobrażają sobie weekendu bez wyjścia na zieloną trawę i pokopania się po kostkach.

Z Orłami wiele razy lądowaliśmy w jednej grupie. W zeszłym sezonie na jesieni u nas było solidne 1:0, a w rewanżu ulegliśmy 1:3 po słabiutkim wystepie.
Obecnie z Orłami sąsiadujemy w tabeli. Oni mają 8 punktów (wyjazdowe wygrane ze Strzeszynem 2:1 i Jadwiżańskim 4:1; remisy u siebie z Gułtowami 1:1 i Kiszkowem 3:3; porażki – z Żydowem u siebie 0:1,  w Śremie 2:4 i w Owieczkach 1:2). My w tym czasie zgromadziliśmy o oczko mniej.

Deadline na wpisy to piątek 20:00.
Jeżeli chętnych będzie powyżej 17, to Treneiro w sobotę około południa wytypuje meczową siedemnastkę.

Początek spotkania w niedzielę 7 października o 15:00 w Plewiskach. Boisko jest naprawdę spoko. To jedna z fajniejszych naturalnych muraw w okolicy.

Piłki i znaczniki mamy rozdane.

Zbiórka przy stadionie Lecha koło lokomotywy (Bułgarska/Rumuńska) o 13:45. Dojazd zajmie nam jakieś 10-15 minut. Ruszamy najpóźniej o 13:50.
Proszę zaznaczać w komentarzu, czy ktoś na zbiórkę bierze furę, czy też potrzebuje transpotu.

Osoby, które pojadą bezpośrednio na miejsce nich też odnotują to w komentarzu oraz będą na miejscu nie później niż o 14:10.

Dojazd na boisko jest dość prosty. Jedzie się Grunwaldzką do oporu i na końcu Plewisk skręca się w prawo. Potem ciągnie się do samego końca, aż po prawej stronie pokaże się boisko (z całkiem przyjemną krytą trybunką).

Trasa dojazdu (GoogleMaps)

Miejsce zbiórki:

odlew-zbiórka-plewiska

Mapa dojazdu:

odlew-plewiska-dojazd

OBECNI (19): 1. Smoła, 2. Marcin, 3. Krzychu, 4. Szafir, 5. mariusz, 6. Patryk Rogacki, 7. Saviola, 8. Arek, 9. Marcin O, 10. grupski, 11. Szymon, 12. Łukasz K., 13. Bizon, 14. Łukasz W., 15. Woytek, 16. qli, 17. Paweł R, 18. Michał Kaczkowski, 19. Adrian W

NIEPEWNI (2): 1. lars, 2. Paweł

NIEOBECNI (5): 1. Sławek, 2. Rychu, 3. Mateusz, 4. Adam, 5. Adrian Wa

UWAGA! Lista obecności aktualizuje się automatycznie na podstawie wpisów z komentarzy. Każdy komentarz dotyczący (nie)obecności musi zaczynać się znakiem '+' - jeżeli dana osoba będzie obecna, '-' - jeżeli nie lub '?' jeżeli nie jest pewna. W przypadku wpisywania się za kogoś (np. 'przyjdę z kumplem') należy dokonać dwóch wpisów, jako autora drugiego z nich wpisując np. 'kolega Wojtka'

45 myśli nt. „VIII kolejka – jedziemy do Plewisk (mecz w niedzielę 7.10. o 15:00)”

 1. ? Na meczu jestem. Zapewne jako sztabowiec (ewentualnie jako dopełnienie protokołu, gdyby awaryjnie pojawiło się w nim wolne miejsce). Planuję nagrać mecz kamerą załatwioną przez Prezesa Michaua. Z trybuny w Plewiskach lepiej będzie widać np. nasze ustawienie, poruszanie się itp.

 2. Z uwagi na nadmiar chętnych jestem zmuszony zredukować kadrę na najbliższy mecz. Tym razem odpoczną Adrian Wa, Mariusz i Grupski.
  Następnym razem trafi na kogoś innego, staram się, żeby nikt nie pauzował więcej niż raz w rundzie.

 3. Do tego odpoczywa też Paweł-brat, który mógłby określić się dopiero jutro i sam wskazał, że w takim razie odpuszcza granie.
  Mamy więc meczową 17.

 4. Dojazd (podsumowanie – stan na 9:30):

  Furami: Saviola (3 miejsca), ŁukaszK (4 miejsca)

  Na zbiórce, potrzebują transportu:
  AdrianW, Smoła, Marcin, Krzysiek?, Patryk, MarcinO, Bizon, ŁukaszW, PawełR, Arek – 10 osób

  ?
  Woytek, Qli, MichałK

  Na miejscu:
  Szafir, Szymon, Treneiro, lars (chociaż spróbuję dotrzeć na zbiórkę)

  ***

  Na zbiórce potrzebujemy 4 aut. Jeżeli ktoś może wziąć auto albo jednak dotrzeć na zbiórkę, to niech napisze to w komentarzu.

 5. Przegrywamy 1:2 (1:2), choć początek był obiecujący. Prowadzenie objęliśmy w 21 minucie (gol Bizona po asyście Arka). Dziesięć minut powtórka koszmaru tej rundy, czyli totalne odpuszczenie krycia przy stałym fragmencie rywala i 1:1. Chwilę potem gol na 2:1 dla nich.
  W drugiej połowie mieliśmy optyczną przewagę, ale nie było z tego strzałów. Generalnie jednak pchaliśmy się środkiem, jakby to był orlik, a granie do linii i narożnika było zakazane. Orłom to pasowało.
  Sprawiedliwy byłby chyba remis, ale no cóż.
  Szkoda zwłaszcza pierwszej totalnie głupio straconej bramki. Może gdybyśmy dłużej utrzymali prowadzenie…

 6. Pierwsza bramka perfidny mój błąd, a w drugiej straconej też miałem spory wkład, myląc Szymona(nie zdążyłem przeciąć). Sorry pany, bo pewnie ugralibyśmy sporo więcej i każdy ma niedosyt…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Question  Razz Sad  Evil Exclaim Smile Redface Biggrin Surprised Eek  Confused  Cool LOL  Mad  Twisted Rolleyes  Wink Idea Arrow Neutral Cry  Mr. Green