Po siódmym sparingu

W ostatnim sparingu przed ligą wygraliśmy z Arką Kiekrz 2:1 (2:0). W końcu udało się dowieźć korzystny wynik, do tego po naprawdę solidnej grze. Nasze poczynania w końcu były spójne. Zagraliśmy sensownie dłuższą piłką, zanotowaliśmy niewiele strat na własnej połowie, a do tego częściej i chętniej ładowaliśmy na bramkę.
Fajnie też, że w drugiej połowie, gdy złapaliśmy lekką zadyszkę, to i tak nie pozwoliliśmy rywalowi poważniej zagrozić naszej bramce. Nawet przy korzystnym dla nas wyniku, to my w drugiej połowie mieliśmy lepsze szanse (dwie setki), a rywal – poza klepaniem do naszego dwudziestego metra – w zasadzie poważniej zagrozili tylko ze stałych fragmentów.

Cieszy, że pod koniec sparingów i u progu ligi zaczęło się to już sensownie zazębiać. Na plus także świetna frekwencja (20 gotowych do gry!). Do tego w końcu skaścił Marcin!

Sparing, niedziela 24 marca 2019 roku, godz. 10:00, Cytadela
HKS ODLEW POZNAŃ – ARKA KIEKRZ 2:1 (2:0)
1:0 22′ Adi strzał z szesnastki (asysta Bizona)
2:0 42′ Marcin (asysta Samiego)
2:1 75′ Gracz Arki z rożnego

Skład Odlewu:
Szafir – Zielony, Woytek, Rogacz, ŁukaszW – Rolnik, Mariusz, Krzysiek, AdrianW – Adi, Bizon

Początkowo na ławce:
Smoła, ŁukaszK, Saviola, Paweł-brat, Rychu, Marcin, Szymon, MichałK, Mati, Sami

Do tego: Lars

Wsparcie: w końcówce Nikos

STATYSTYKI

STRZAŁY
Odlew 15 (Adi 5; Bizon 4; Sami 3; MichałK, Szymon i Marcin 1)
Arka 9

CELNE
Odlew 9 (Adi i Bizon po 3; Marcin, Sami, MichałK po 1)
Arka 7

FAULE
Odlew 16 (Szymon 3; Mariusz, MichałK, Woytek, Rychu i ŁukaszW 2; Adi, Saviola, Marcin po 1)
Arka 10

Faulowani w Odlewie:
Bizon 3; Szymon i Marcin po 2; Rychu, MichałK i Woytek po 1)