Trening – wtorek 11.06.

Przed nami ostatni trening w ramach cyklu ligowego (meczem w niedzielę kończymy sezon). Kopiemy tradycyjnie we wtorek o 21:00 na połowie boiska przy Cytadeli. Proszę o wpisy co do obecności do wtorku do 15:00. Sprzęt był rozdany (jest u Michała i ŁukaszaK).

Osoby niepłacące składek obowiązuje zrzuta po 5zł.

OBECNI (9): 1. grupski, 2. Saviola, 3. Bogdan, 4. Łukasz W., 5. Adrian Czechowski, 6. Łukasz K., 7. Mateusz, 8. lars, 9. Michal Kaczkowski

NIEPEWNI (1): 1. Sławek

NIEOBECNI (7): 1. Zielony, 2. qli, 3. Rogacz, 4. Smoła, 5. Szymon, 6. Marcin, 7. Cezary

UWAGA! Lista obecności aktualizuje się automatycznie na podstawie wpisów z komentarzy. Każdy komentarz dotyczący (nie)obecności musi zaczynać się znakiem '+' - jeżeli dana osoba będzie obecna, '-' - jeżeli nie lub '?' jeżeli nie jest pewna. W przypadku wpisywania się za kogoś (np. 'przyjdę z kumplem') należy dokonać dwóch wpisów, jako autora drugiego z nich wpisując np. 'kolega Wojtka'

22 myśli nt. „Trening – wtorek 11.06.”

1. Było nas 10, zagraliśmy sparing z Jadwiżańskim, który robił nabór, więc miał dwa składy (dostaliśmy bramkarza). Wynik: 2:2 (0:1), gole: Adi.

2. Wiadomo, w drugiej połowie zmienił się sędzia spotkania to i wynik się odmienił 😈