Wyprawa do Śremu (sobota 19.05., mecz o 14:45)

Banana_B-klasaPo dwóch tygodniach przerwy, wyposzczeni od ligowego grania, wracamy do rozgrywek B-klasowych. Przed nami mecz o szóste miejsce. Rywalem UKS Śrem. Wyzwanie dość konkretne, bo gospodarze meczu to jedna z bardziej wybieganych i zdyscyplinowanych taktycznie ekip w naszej grupie. Jednocześnie jest również ekipa najmniej doświadczona w Serie B, bowiem niemal w całości składa się z graczy, którzy rok temu reprezentowali UKS Śrem w rozgrywkach juniorów starszych. Właśnie brak doświadczenia w dorosłym futbolu to chyba główna przyczyna tego, że gospodarzom czołówka uciekła już na dobre.

Na jesieni w meczu z UKS był remis 1:1 po golu last minute Qlego.  Teraz czas na rewanż. Po raz pierwszy zagramy w Śremie, na obiekcie  Warty.

Wyniki UKS Śrem w naszej grupie na wiosnę to kolejno: wygrana u siebie z Rudnikami 7:0, przegrana w Manieczkach 0:2, remis w Dolsku 1:1, przegrana u siebie z Pogromem 1:2, przegrana na wyjeździe z Przemysławem 0:4, remis u siebie z Orłami Plewiska 1:1, przegrana z PFC 2:3 u siebie (po prowadzeniu w 60 minucie 2:1 oraz golu na 2:3 straconym w ostatniej minucie) oraz tydzień temu 2:2 w Sapowicach.
Jak widać rywale notują wyniki dość zbliżone do nas. Wygrywają lub remisują z dolną połową, a przy tym potrafią urwać punkty lub nastraszyć czołówkę. Nie wygrali jednak w kolejnych siedmiu meczach i lepiej jakby ta passa potrwała u nich jeszcze tydzień.

Zbiórka w sobotę o 13:00 na Lotosie przy AWF. Wyjazd chwilę później (nie później jednak niż o 13:05). Dojazd do Śremu powinien nam zająć ok. 40 minut.
Proszę, byśmy w miarę możliwości pojechali na mecz razem.
Jeżeli jednak już ktoś musi jechać bezpośrednio na miejsce, to proszę o zaznaczenie tego w komentarzu i obecność na obiekcie najpóźniej o 13:50.

Początek spotkania w sobotę o 14:45.

Ponieważ mecz gramy w sobotę, to deadline na wpisy będzie wcześniejszy – piątek 15:00.
Jeżeli przed chętnych będzie ponad 18, to w piątek wieczorem Treneiro ogłosi meczową osiemnastkę.

Dojazd jest następujący: z Lotosu przy AWF jedziemy na Rondo Rataje. Tam wyjeżdżamy w Katowicką i gnamy S11 na Kórnik. W Kórniku na pierwszym zjeździe bierzemy kurs na Śrem drogą wojewódzką nr 434. Przed obwodnicą Śremu na rondzie skręcamy w prawo. Obiekty Warty znajdują się w parku przy wjeździe do miasta po prawej stronie (adres: Śrem, ul. Poznańska 15).

MIEJSCE ZBIÓRKI (Lotos na Królowej Jadwigi przy AWF)
śrem-miejsce_zbiórki

Mapki dojazdu (adres: Śrem, ul. Poznańska 15).

śrem-dojazd1

śrem-dojazd2

OBECNI (16): 1. Szafir, 2. Sławek, 3. Marcin, 4. Bizon, 5. Woytek, 6. Rychu, 7. Saviola, 8. Łukasz W., 9. Smoła, 10. Adrian W, 11. Mateusz, 12. Szymon, 13. Adrian, 14. Patryk Rogacki, 15. lars, 16. Krzychu

NIEPEWNI (1): 1. qli

NIEOBECNI (9): 1. Cezary, 2. gru, 3. grupski, 4. Michu Trocha, 5. Pelus, 6. Łukasz K., 7. Rafał, 8. Adam, 9. Mateusz Stańko

UWAGA! Lista obecności aktualizuje się automatycznie na podstawie wpisów z komentarzy. Każdy komentarz dotyczący (nie)obecności musi zaczynać się znakiem '+' - jeżeli dana osoba będzie obecna, '-' - jeżeli nie lub '?' jeżeli nie jest pewna. W przypadku wpisywania się za kogoś (np. 'przyjdę z kumplem') należy dokonać dwóch wpisów, jako autora drugiego z nich wpisując np. 'kolega Wojtka'

47 myśli nt. „Wyprawa do Śremu (sobota 19.05., mecz o 14:45)”

1. – szkoda że sobota, mam nadzieję że to moja ostatnia nieobecność w tej rundzie

2. Sędzia Collina poprowadzi spotkanie, także gwizdania byle czego nie będzie.

3. Qli – tak, na tym filmie to najlepsza jest akcja Kicaja – od 0.25 😉

4. Rafał- już Ci mówiłem, tą nogą się nie przejmuj, masz jeszcze drugą 😈

5. ? widzę, że jest jeszcze miejsce na ławce – mogę je zapełnić, przy czym jadę na wyjazd rodzinny z którego bym się wyrwał. Jeśli pojawi się ktoś pewny to nie będę blokował miejsca, jeśli nie to postaram się dotrzeć bezpośrednio na miejsce.

6. ja do Śremu biorę rodzinę, więc jadę bezpośrednio na miejsce.
    aha, komuś też z chęcią przekażę piłki (potrzebuję mieć wolny bagażnik), najlepiej komuś kto będzie jechał z północnych stron Poznania.

7. Policzmy osoby, które przyjadą na zbiórkę samochodami: Rychu, Smoła, Saviola, Krzysiek.
    Mocno na styk…

8. Aktualizacja:
    – okazuje się, że samochodów NIE BIORĄ Krzysiek oraz Rychu
    – furę weźmie Szymon

Na zbiórce mamy auta: Smoły, Szymona i Savioli.
    Czyli jest bardzo stykowo.

9. Dogadane jest tak, że gdyby zabrakło miejsc, to Sławek może zabrać ludzi jadą przez miejsce zbiórki ok. 13:15. Będę w kontakcie ze Smołą.

10. Przegrywamy 2-0. Szkoda, bo przy odrobinie szczęścia byliśmy w stanie powalczyć chociaż o ten jeden punkt.

11. Dzięki pany za walkę! Było pobiegane i powalczone. Szkoda, że wracamy bez punktów.
    Aha, osobom które wiozły ekipę ze zbiórki tj. Szymonowi, Smole i Savioli odliczamy ze składek po 25zl.

12. Stać nas na więcej, ale takie mecze też się zdarzają! Najbardziej cieszy fakt, że przegraliśmy razem, bez obrażania się na siebie nawzajem. To pokazuje, że jesteśmy mocnym kolektywem. Szacuneczek 😀