Gramy z Przemysławem

Banana_B-klasaW niedzielę ostatni mecz u siebie w tym sezonie. Podejmujemy rywala zza miedzy, czyli Przemysława. Gramy o naszej stałej porze, a więc w niedzielę 10 czerwca o 10:00 przy Cytadeli.

Na jesieni sprawiliśmy sensację wygrywając 3:1. Cały mecz jest do obejrzenia w dwóch częściach na Youtube’ie – pierwsza połowadruga połowa.  Teraz jest tak, że Przemysław stracił już szanse na awans do A-klasy. Są na piątym miejscu, a awansują na pewno trzy pierwsze, zaś czwartą czeka baraż (ewentualnie bezpośredni awans).  Na czwartej pozycji jest Pogrom Luboń, który ma bezpieczną przewagę nad Przemysławem. Żeby przyklepać sobie czwarte miejsce Pogrom musi zdobyć jeden punkt w dwóch kolejkach, przy czym grają z dołem tabeli.
Ponoć w Przemysławie żyją nadzieją, że z uwagi na reorganizacę rozgrywek awans może dać też piąte miejsce, ale jest to bardzo bardzo mało prawdopodobne.

Tak czy inaczej w niedzielę spotkają się dwie ekipy, które niby są blisko siebie w tabeli (my na siódmym miejscu, a Przemysław na piątym), jednak zdecydowanym faworytem meczu są goście. Naszą rolą jest sprawienie niespodzianki i przerwanie złej passy porażek, które przytrafiły nam się ostatnio z rywalami z górnej połowy tabeli.

Początek spotkania w niedzielę 10 czerwca o 10:00 przy Cytadeli.
Zbiórka o 9:00, czyli wszyscy są już przebrani w szatni o 9:15.

W szatni będzie można uzyskać Odlewowe kubki.

Piłki mają Szymon i Qli. Proszę też by po czwartkowym orliku zabrane na mecz zostały też znaczniki.

Deadline na wpisy to piątek 20:00.
Chwilę po tej godzinie wylosujemy osobę do kupienia wody (dwie zgrzewki najtańszej mineralnej z Lidla czy Biedronki; 10zł dopisujemy wtedy do składek), o ile wcześniej ktoś sam się nie zgłosi.

OBECNI (17): 1. Adrian, 2. Łukasz K., 3. Łukasz W., 4. Saviola, 5. Marcin, 6. Adrian W, 7. Rychu, 8. lars, 9. qli, 10. Szymon, 11. gru, 12. Bizon, 13. Patryk Rogacki, 14. Paweł, 15. Adam, 16. Krzychu, 17. Pelus

NIEPEWNI (0):

NIEOBECNI (6): 1. Sławek, 2. Szafir, 3. Woytek, 4. grupski, 5. Mateusz, 6. Mateusz Stańko

UWAGA! Lista obecności aktualizuje się automatycznie na podstawie wpisów z komentarzy. Każdy komentarz dotyczący (nie)obecności musi zaczynać się znakiem '+' - jeżeli dana osoba będzie obecna, '-' - jeżeli nie lub '?' jeżeli nie jest pewna. W przypadku wpisywania się za kogoś (np. 'przyjdę z kumplem') należy dokonać dwóch wpisów, jako autora drugiego z nich wpisując np. 'kolega Wojtka'

26 myśli nt. „Gramy z Przemysławem”

1. wodę przywiezie Grucha. każdy niech też ze sobą coś weźmie, bo będzie gorąc jutro

2. przegrywamy 0:2. rywal wsadził dwie kasty do 20 minuty po błędach w obronie. zwlaszcza w drugiej połowie solidnie cisnęliśmy. z dwóch „dwusetek” nic nie wpadło, a pozostałe szanse wyłapał bramkarz. szkoda, mecz był co najmniej na remis.